Etiketa: Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S8

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S8

 • 599Lekë
  • Ex Tax:599Lekë
  • Kodi i produktit: KMSS8
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S8Material silikon elastik dhe i paperthyeshem.Siperfaqja eshte mat dhe dizenjuar me motive lulesh.Eshte shume elegant dhe i pershtatshem per femrat e re gjitha ..

  Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S8

  Material silikon elastik dhe i paperthyeshem.

  Siperfaqja eshte mat dhe dizenjuar me motive lulesh.

  Eshte shume elegant dhe i pershtatshem per femrat e re gjitha moshave


  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar