Etiketa: Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

 • 799Lekë
  • Ex Tax:799Lekë
  Kellef  Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro MaxMaterial silikon trasparent, i bute dhe i perthyeshem, por qe nuk deformohet nga perthyerjet dhe perseri merr formen fillestare.Siperfaqja eshte e..

  Kellef  Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

  Material silikon trasparent, i bute dhe i perthyeshem, por qe nuk deformohet nga perthyerjet dhe perseri merr formen fillestare.

  Siperfaqja eshte e dizenjuar me motive lulesh shume pershtatshem per femra te moshave te reja.

  Materiali eshte i bute dhe rezistent dhe amortizon shume mire goditjtet.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar