Etiketa: Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone 11

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone 11

 • 499Lekë
  • Ex Tax:499Lekë
  • Kodi i produktit: KMSIPH11
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone 11Material silikon elastik jo shume i perthyeshem.Siperfaqja me shkelqim ne pjesen e jashtme dhe efekt kamoshi ne pjesen e brendshme.Disajn elegant i pershtatshem..

  Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone 11

  Material silikon elastik jo shume i perthyeshem.

  Siperfaqja me shkelqim ne pjesen e jashtme dhe efekt kamoshi ne pjesen e brendshme.

  Disajn elegant i pershtatshem per femra.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar