Etiketa: Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11

 • 799Lekë
  • Ex Tax:799Lekë
  • Kodi i produktit: KMSIPH11
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef per smartfon Iphone 11.  Material silikon elastik dhe i peperthyeshem,shume rezistente dhe i nje cilesie shume te larte,cka e bene smartfonin tuaj shume te sigurte nga cdo lloj goditje dhe..

  Kellef per smartfon Iphone 11. 

  Material silikon elastik dhe i peperthyeshem,shume rezistente dhe i nje cilesie shume te larte,cka e bene smartfonin tuaj shume te sigurte nga cdo lloj goditje dhe renie aksidentale.

  Siperfaqja eshte e dizenjuar ne formen e nje cope te thurur dhe te qendisur cka e bene shume elegante.

  I pershtatshem si disajn dhe ngjyre per vajzat e te gjitha moshave. 

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar