Etiketa: SMARTWATCH DZ09

SMARTWATCH DZ09

 • 1,790Lekë

  2,190Lekë

  • Ex Tax:1,790Lekë
  SMARTWATCH DZ09Ekran me prekje me ndjeshmeri të lartëTeknologjia Perfect MatchLCD TFT HD me 1.54 "Rezolucioni : Pixels 240x240Funksioni i telefonit: Bëni Thirrje Telefonike Drejtpërdrejt nga Smart ..

  SMARTWATCH DZ09

  Ekran me prekje me ndjeshmeri të lartë

  Teknologjia Perfect Match

  LCD TFT HD me 1.54 "

  Rezolucioni : Pixels 240x240

  Funksioni i telefonit: Bëni Thirrje Telefonike Drejtpërdrejt nga Smart Watch, përfshinë Përgjigjen dhe Thirrjen Dial-Up.

  Karta SIM , (Kartë Mikro SIM)

  Mund të jetë si telefon, Mbështetja Bëni Thirrje Nga Ose Smart Watch; GSM / GPRS 850/900 / 1800/1900 (2G); Call,

  Funksioni i sinkronizimit me : Whatsapp, Twitter, Facebook, Shfletuesi (Duhet Vendosni një Kartë SIM të Rrjetit 2G / 2.5G);

  Monitorimi i kohës, program, lexoni mesazhet; Shëndeti i Sportit: Pedometri, Monitorimi i Gjumit, Kujtimi i ulur;

  Funksionet e tjera: Shikuesi i imazheve, Regjistruesi i zërit (Duhet të vendosni dhe kartën SD), Audio Player, Regjistrimi në distancë, Ora e alarmit, Kalendari, Llogaritësi, Kamera (0.3M), Anti-Lost me dy mënyra;

  Dy mënyra funksionimi :

  Mënyra e Kompanisë, e cila ben te mundur te kesh thirrje hyrese/dalese si edhe per te dërguar ose marrë mesazhe me ane te Bluetooth.

  Mënyra tjeter eshte menyra e rrjetit (Sim Card Inserted). Me ane te se ciles eshtë e mundur për të bërë telefonata dhe për të dërguar ose për të marrë  mesazhe përmes kartës SIM që keni futur.

  Kjo orë funksionon si një celular i vërtetë.

  Me nje dizajn elegant, eshte aksesori me praktik, qe nuk duhet te mungoj ne doren tuaj. 

   

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar