Etiketa: MBAJTESE SMARTPHONI SILICONE SUCKER

MBAJTESE SMARTPHONI SILICONE SUCKER

 • 249Lekë
  • Ex Tax:249Lekë
  A shqetësoheni shpesh për mënyrën e përdorimit të telefonit tuaj ne menyre të sigurt kur jeni duke nisur makinen?Vetem me një klik Smartphoni juaj mund të jetë i bashkangjitur në mbajtesen Silicone Su..

  A shqetësoheni shpesh për mënyrën e përdorimit të telefonit tuaj ne menyre të sigurt kur jeni duke nisur makinen?

  Vetem me një klik Smartphoni juaj mund të jetë i bashkangjitur në mbajtesen Silicone Sucker dhe ju nuk keni pse te shqetsoheni me.

  Kupa e fortë e magnetike  e mban te palevizshem Smartphonin tuaj.

  Mund ta perdorni ne: zyrë, udhëtime, shtëpi,duke ju dhene komoditetin e perdorimit te Smartphonit ne cdo kohe dhe kudo.

  I pershtatshem për: iPhoneX / 8/8 Plus 7 / 7Plus / 6s / 6sPlus / 6 / 6Plus / Galaxy S6 / S6 Edge, LG G4, Samsung Galaxy S6 Edge S5 S4 Note 5, Nexus 5X, HTC M9

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar