Etiketa: MBAJTESE SMARTPHONI REMAX OCTOPUS

MBAJTESE UNIVERSALE SMARTPHONI REMAX OCTOPUS

 • 499Lekë
  • Ex Tax:499Lekë
  MBAJTESE SMARTPHONI REMAX OCTOPUS 360Materiali me cilësi të lartë.I dizenjuar me stil dhe me material silikoni me veti anti-rreshqiteseRregullimi fleksibël ne kënde te ndryshme 360 gradeSucker Silicon..

  MBAJTESE SMARTPHONI REMAX OCTOPUS 360

  Materiali me cilësi të lartë.

  I dizenjuar me stil dhe me material silikoni me veti anti-rreshqitese

  Rregullimi fleksibël ne kënde te ndryshme 360 grade

  Sucker Silicon - nuk lejon qe smartphoni juaj te demtohet nga reniet aksidentale.

  Përmasat: 15.5 x 4.2 x 11cm

  Pesha: 0.08kg

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar