Etiketa: KARIKUES I JASHTEM WIRELESS KONFULON M12 (POWERBANK)

POWER BANK WIRELESS KONFULON M12 (POWERBANK)

 • 2,190Lekë
  • Ex Tax:2,190Lekë
  KARIKUES I JASHTEM WIRELESS KONFULON M12 (POWERBANK)Power Bank është një bateri e lëvizshme e cila ju ndihmon të ngarkoni pajisjen tuaj nepermjet Wireless-it dhe dy daljeve USB në çdo kohë dhe në çdo ..

  KARIKUES I JASHTEM WIRELESS KONFULON M12 (POWERBANK)

  Power Bank është një bateri e lëvizshme e cila ju ndihmon të ngarkoni pajisjen tuaj nepermjet Wireless-it dhe dy daljeve USB në çdo kohë dhe në çdo vend.

  I vogel dhe kompakt.

   Eshtë i pajtueshëm me : Smartphone, iPods, kamerat video dhe fotografike, celularët, tabletët, laptopët dhe shumë pajisje të tjera.

  Tensioni i daljes nga një Power Bank kontrollohet nga një mikrokompjuter i integruar.

  Sistemi është i mbrojtur nga mbingarkimi, mbinxehja ose qarku i shkurtër i baterisë.

  Kapacitet i larte i baterise 10000MaH

  Nese eshte i ngarkuar plotesishte ngarkuar me bateri, mund të ngarkoje një smartphone ose ndonjë pajisje tjetër disa herë.

  Bateria e jashtme (Power Bank) është zgjidhja më e mirë për të gjithë që të përdorin një smartphone ose tabletë në çdo kohë, në çdo vend.


  Përshkrim i produktit:

  Lloji i baterisë: Li-polimer

  Kapaciteti: 10000mAh

  Wireless: Output DC 5V / 1A

  Prodhimi i dyfishtë: USB DC5V / 2.1A

  Mikro input: DC 5V / 2A

  Koha e karikimit: 5-6 orë

  Ngjyra: E Bardhë + E Zezë

  Materiali: PC + ABS

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar