Etiketa: DEKODER MPEG4 DVB-T2 HD

DEKODER MPEG4 DVB-T2 HD

 • 1,990Lekë

  2,490Lekë

  • Ex Tax:1,990Lekë
  • Kodi i produktit: DEK16154
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Dekoderi MPEG4 duke e lidhur me TV, ju mundeson te shikoni te gjitha kanalet dixhitale tokesore  pa pageseRezolucioni : HDFunksioni i editimit të kanalit Kontrolli prindëror për kanalet..

  Dekoderi MPEG4 duke e lidhur me TV, ju mundeson te shikoni te gjitha kanalet dixhitale tokesore  pa pagese

  Rezolucioni : HD

  Funksioni i editimit të kanalit 

  Kontrolli prindëror për kanalet.

  Teletekst/subtittle.

  Portat hyrese : komponent (fish audio/video),  2 USB

  Se bashku me dekoderin do te merrni : telekomanden, fishin audio/video dhe manualine  perdorimit

  Me procesin e dixhitalizimit te kanaleve tokesore, mundesia e vetme qe te ndiqni transmetimet e kanaleve pa pagese eshte duke bere tuajin Dekoderin MPEG4  Skeda Teknike
  GARANCIA 6 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar