Etiketa: FSHESE FERRARI G90009 700W

FSHESE FERRARI G90009 (700W)

 • 5,990Lekë

  10,990Lekë

  • Ex Tax:5,990Lekë
  • Kodi i produktit: FSH16164
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te gj..


  G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te gjitha  familjet  italiane.


  Fshesa me korrent Ferrari, dizajn kompakt dhe e lehtë për t'u perdorur.

  Ideale për ata që vuajnë nga alergjia dhe astma për të mbajtur një mjedis të pastër dhe të shëndetshëm.

  Eshtë e pajisur me një filtër të dyfishtë HEPA për të kapur edhe grimcat më të vogla te pluhurit.

  Falë sistemit Cyclone me një forcë të fuqishme të thithjes prej 15 kPa, arrin te  mbledh edhe grimcat me te vogla te pluhurit, papastërti te tjera , thërrime dhe mbeturina me një lëvizje të vetme, e cila, e kombinuar me konsumin e ulët të energjisë (Klasai A), do t'ju ndihmojë të kurseni kohë dhe energji .

  Përveç furçës tradicionale të dyshemesë për sipërfaqet e forta, aksesorët shtese jane zgjidhje perfekte për pastrimin e zonave me vështirësi per t'u arritur me nje fshese te zakonshme siç janë qoshet dhe hapsirat midis mobiljeve.

  Specifikime teknike: 

  Kontenitor plastik me kapacitet : 1.5 L

  Fuqi thithese/motorike : 700W = 2200W

  Klas energjie : A

  Numri i aksesoreve : 4

  Gjatesia e kabllit: 4.8m

  Kliko ketu per me shume detaje rreth produktit

  Skeda Teknike
  DEPOZITA PLASTIKE
  FILTRI HEPA
  FUQIA 700 W
  GJATESIA E KORDONIT 5 M
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar