Etiketa: PC12799

LAPTOP DENVER NBW-10004N

 • 20,990Lekë

  25,900Lekë

  • Ex Tax:20,990Lekë
  • Kodi i produktit: PC12799
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Denver NBW-10004N është një laptop 10.1 "me 32 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe aftësinë për tu zgjeruar më tej me karta memorie. Për t'ju lejuar të bëni shumë detyra në të njëjtën kohë, është i pajisur me ..

  Denver NBW-10004N është një laptop 10.1 "me 32 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe aftësinë për tu zgjeruar më tej me karta memorie. Për t'ju lejuar të bëni shumë detyra në të njëjtën kohë, është i pajisur me një procesor quad-core nga Intel® dhe 2 GB memorie pune .

  Bluetooth ju lejon të transferoni skedarë nga dhe në pajisje të tilla si celularët dhe tablet shpejt dhe me lehtësi. Ju gjithashtu mund të lidhni laptopin tuaj me kufje Bluetooth dhe altoparlantë

  Webcam Me një kamerë të integruar në internet, është e lehtë të qëndrosh në kontakt me miqtë, familjen dhe shokët e klasës përmes internetit. Së bashku me një mikrofon të integruar, ju mund të dërgoni foto dhe zë në aplikacione të tilla si Facebook, Skype dhe Google Hangouts.

  Rrjet pa tel Me një rrjet wireless të integruar, mund të lidheni lehtësisht me rrjetin tuaj të shtëpisë pa pasur nevojë për kabllo. Standardi wireless N gjithashtu siguron transmetim të qëndrueshëm të të dhënave me shpejtësi të lartë.

  Lidhje të shumëfishta Me dy porta USB, mund të lidhni çfarëdo pajisje shtesë që dëshironi, të tilla si një mouse ose smartphone. Me daljen mini-HDMI, ju lehtë mund të transferoni fotografi dhe zë në një ekran më të madh.

  Windows 10  Sistemi operativ ka shumë ngjashmëri me Windows 7, duke përfshirë menunë startuese që të gjithë duam. Nisja e pajisjes është tepër e shpejtë dhe madje edhe më e shpejtë nga modaliteti i fjetjes. Windows 10 gjithashtu ka një siguri më të mirë të integruar dhe është krijuar për të punuar me softuer dhe pajisje të mëparshme.

  Pershkrim i produktit: 
  10.1 ”netbook i Windows 10
  Ekran 10 ”me rezolucion: 1024x600 - 16:10
  Deri në 1,83 GHZ Quad Core CPU (INTEL Cherry Trail) & 2 GB DDR3 ram
  32 GB memorie e brendshme
  për aplikacione, muzikë etj. + Vend i caktuar për kartë MicroSD për memorje shtesë
  Lidhje e integruar WI-FI 802.11 b / g / n
  . Thjesht çiftëzojeni atë me shtëpinë tuaj WI-FI dhe jeni gati të surfoni
  Kamera e përparme (0,3mpixel) për skype etj
  Bateri litiumi e rikarikueshme e integruar - 4000mAh (deri në 4-6 orë)
  Funksion i integruar Bluetooth
  Tastierë Qwerty
  me shkronja të veçanta daneze, norvegjeze dhe suedeze
  Gjuhët vijuese janë të instaluara paraprakisht (mund të shkarkoni më shumë) Anglisht, Gjermanisht, Danisht, Suedisht, Hollandisht - 

  Projektimi Ngjyra e produktit: E bardhë
  Lloji i produktit: Netbook

  Ekran Diagonalja e ekranit: 25.6 cm (10.1 ")
  Rezolucioni i ekranit: 1024 x 600 piksel
  Raporti i aspektit: 16:10

  Procesori Frekuenca e procesorit: 1.44 GHz
  Modeli i procesorit: x5-Z8300
  Frekuenca e rritjes së procesorit: 1.84 GHz
  Familja e përpunuesit: Intel® Atom
  Lloji i memorjes së procesorit: Smart Cache
  Modalitetet e funksionimit të procesorit: 64-bit
  Versioni i lojërave elektronike PCI Express: 2.0

  Kujtesa Lloji i memorjes së brendshme: DDR3-SDRAM
  Kujtesa e brendshme: 2 GB
  Kapaciteti total i magazinimit: 32 GB
  Kartat e kujtesës të përputhshme: MicroSD (TransFlash)

  Kamera Rezolucioni i kamerës së përparme (numerike): 0,3 MP
  Kamera e përparme: Y
  Standardet Wi-Fi: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

  Portet dhe ndërfaqet Mini sasitë e portave HDMI: 1
  Sasia e portave USB 2.0: 2
  Daljet e kufjeve: 1

  Tastiera Paraqitja e tastierës: QWERTY

  Pesha dhe dimensionet Pesha: 972 g


  Skeda Teknike
  BATERIA 2 CELLS
  HDD 32 GB
  KARTE GRAFIKE INTEL HD GRAPHICS
  NGJYRA E BARDHE
  PROCESORI INTEL ATOM Z3735F
  RAM 2 GB DDR3
  SSD JO
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 10 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar