Etiketa: TRAJTUES ME AVULL PER FYTYREN PANASONIC EH-SA31VP503

TRAJTUES ME AVULL PER FYTYREN PANASONIC EH-SA31VP503

 • 18,900Lekë
  • Ex Tax:18,900Lekë
  • Kodi i produktit: MASK6494
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Per t'u dukur rrezatuese pavaresisht sa e ngarkuar eshte dita juaj, beni tuajin aparatin me avull per trajtimin e lekures  Panasonic Nano SPA.Trajtimi i shpejte dhe i thjeshte i lekures ne vetem ..

  Per t'u dukur rrezatuese pavaresisht sa e ngarkuar eshte dita juaj, beni tuajin aparatin me avull per trajtimin e lekures  Panasonic Nano SPA.

  Trajtimi i shpejte dhe i thjeshte i lekures ne vetem 6-minuta.

  Per nje lekure thellesishte te hidratuar  avulli deperton ne te gjitha shtresat e lekures.

  Perdorimi :

  Kohezgjatja e seances se trajtimit te lekures: 6 minuta

  Distanca nga aparati duhet te jete 20 cm

  Avulli do te clirohet dhe do te perhapet ne te gjithe fytyren tuaj.

  Me trajtuesit e zakonshem te avullit, depertimi ndodh vetem ne shtresen e pare te lekures, nderkohe qe me Panasonic Nano Spa hidratimi i pershkon te gjitha shtresat e saj.

  Per nje Make Up qe zgjat ne vetem 3 hapa :

  1.Lani fytyren.

  2.Trajtojeni me pas me Panasonic Nano Spa per 6 minuta

  3.Aplikoni Make up

  Per nje pastrim te thelle te Make Up :

  Nderkohe qe pastroni fytyren me pastruesin e zakonshem, vendosni ne pune Panasonic Nano Spa, dhe me ndihmen e avullit do te arrini te pastroni ne thellesi make up-in tuaj.

  Perdorim i thjeshte vetem me prekjen e nje butoni.

  Permasa kompakte dhe dizajn qe pershtatet me te gjitha hapesirat tuaja.


  Ndjesia e e lekures se paster dhe te hidratuar vetem me Panasonic Nano Spa.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar