Etiketa: Smartwatch A1 Gold

Smartwatch A1 Gold

 • 1,790Lekë

  2,290Lekë

  • Ex Tax:1,790Lekë
  Smartwatch A1 Gold.Karakteristikat krysore : Kamera, Pedometer, Monitorin e Gjumit, si dhe karten Micro-SIM, mund të përdoret si një telefon .Sistem operativ -ANDROID &  IOSSmartWat..

  Smartwatch A1 Gold.

  Karakteristikat krysore : Kamera, Pedometer, Monitorin e Gjumit, si dhe karten Micro-SIM, mund të përdoret si një telefon .

  Sistem operativ -ANDROID &  IOS

  SmartWatch jep përvojën më të mirë të mundshme për të dy sistemet si per IOS dhe Android.

  Për pajisjet si : iPhone dhe Samsung suporton thirrjet hyrese-dalese,kontaktet e smartphonit, listen muzikore , orën , pedometër, alarm, alarmi kundër humbjes së telefonit, monitorim të gjumit, etj.

  Ekrani i Smartwatch ofron përvojën më të mirë për përdoruesit, kjo është arsyeja pse ajo përmban një ekran të plotë klasik në formë të rrumbullakët, i cili funksionon me prekje HD, me ndjeshmëri të lartë.

  Vendosni kartën tuaj SIM, dhe përdoreni si një celular të rregullt që do të thotë se nuk do të duhet te merrni telefonin tuaj nga xhepi, vetëm për të kryer disa thirrje!

  Dizajn elegant dhe karakteristika të mahnitshme

  I pershtatshem per : IOS & Android.

  Qendroni te azhornuar mbi aktivitetin tuaj fizik gjate gjithe kohes.


  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar