TELEVIZOR VTEX 32'' SMART LED VK-3220S

 • 16,990Lekë

  19,990Lekë

  • Ex Tax:16,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV16645
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Perjetoni emocionet e teknologjise Smart ne  Televizorin LED Smart te markes VTEX. Falë sistemit operativ Android , ju duhet thjesht një lidhje interneti, LAN dhe Wi-Fi, për të hyrë ..

  Perjetoni emocionet e teknologjise Smart ne  Televizorin LED Smart te markes VTEX.
  Falë sistemit operativ Android , ju duhet thjesht një lidhje interneti, LAN dhe Wi-Fi, për të hyrë në rrjetet tuaja sociale si Facebook ose Twitter, ose te ndiqni videot tuaja muzikore në Youtube, te shfletoni në internet me shfletuesin Google dhe më shumë. Mundesi instalimi te aplikacioneve tuaja te preferuara ashtu si ne smartphonin tuaj. Ndriçimi LED i ekranit garanton cilësine më të mirë të imazhit. Rezolucion HD, në gjendje të riprodhojë ngjyra të ndritshme dhe imazhe me definicion të lartë.
  Shijoni audion cilesore nepermjet dy altoparlanteve  2x10W 
  Dizajn elegant i cili pershtatet lehtesisht me ambientin tuaj.
  Marres dixhital te integruar DVB-T2 / C / S2
  VTEX permban: 3 Dalje HDMI/USB/CL+/Lan (ethernet)
  Shijoni cdo moment me televizorin  SMART Vitek!

  MODELI: VK-3220S
  PANELI: LED
  MADHESIA E EKRANIT: 32’’
  REZOLUCIONI: HD
  SMART:  Po
  Sistemi Operativ: ANDROID
  WIRELESS:  Po
  MARRESI DIGITAL:  DVB-T/ DVB-T2
  HDMI: x3
  AUDIO: 10W
  GARANCIA: 12 MUAJ

  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 32
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar