TELEVIZOR HITACHI 50" 4K UHD ANDROID 50HAK6150

 • 46,900Lekë

  61,900Lekë

  • Ex Tax:46,900Lekë
  • Kodi i produktit: TV16867
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  UHD 4KDolby Vision HDRAndroid TV4 HDMI, 2USBDOLBY VISION HDR Dolby Vision, kombinon ngjyrat magjepsëse, kontrastin dhe shkëlqimin për ta kthyer përvojën tuaj të shikimit të televizionit në argëti..

  DOLBY VISION HDR 

  Dolby Vision, kombinon ngjyrat magjepsëse, kontrastin dhe shkëlqimin për ta kthyer përvojën tuaj të shikimit të televizionit në argëtim.


  Gamë e gjerë ngjyrash 

  Me këtë veçori që ripërcakton ngjyrat, nuk do të humbni asnjë detaj gjatë shikimit


  UHD 4K 

  Me ULTRA HD 4K me një numër të madh pikselësh, ju jeni një hap më afër realitetit


  Picture Master Ultimate 

  Gëzoni imazhe të gjalla dhe autentike me ngjyra reale që ngjallin emocione në çdo skenë me Teknologjinë e Gamës së Gjerë


  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 50
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar