SMARTWATCH XIAOMI AMAZFIT GTR (BLACK)

 • 15,990Lekë

  19,990Lekë

  • Ex Tax:15,990Lekë
  • Kodi i produktit: ORE16852
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Elegant në veprim, aktiv, dhe me stilEkran i madh 326 PPI AMOLED. Përvojë e jashtëzakonshme dhe më e rehatshme e shikimit. Ekran mahnitës 326 PPI AMOLED që do te terheqi vemendjen gjith..

  Elegant në veprim, aktiv, dhe me stil

  Ekran i madh 326 PPI AMOLED. Përvojë e jashtëzakonshme dhe më e rehatshme e shikimit. Ekran mahnitës 326 PPI AMOLED që do te terheqi vemendjen gjithnje. 


  Një jetë revolucionare e baterisë prej 24 ditësh. 

  Mos u shqetësoni për mbarimin e baterisë. Një çip i përparuar me konsum të ulët të energjisë, një dizajn i ri dhe i zgjeruar i qarkut, një optimizim i thellë i energjisë dhe menaxhim i konsumit të energjisë, mundësojnë që Amazfit GTR të performojë në mënyrë perfekte për më shumë se tre javë.


  5 ATM Rezistencë ndaj ujit dhe Ndjekja profesionale e notit 

  Rezistent ndaj ujit në një thellësi prej 50 metrash, Amazfit GTR gjithashtu mbështet skenarë të shumtë të notit. Ora mund të njohë automatikisht pozicionin tuaj të notit dhe të regjistrojë të dhëna si SWOLF, ritmi ose konsumi i kalorive dhe mundëson një analizë të saktë të të dhënave sa herë që notoni.


  12 modalitete sportive, nga noti në ski 

  Amazfit GTR ofron 12 mënyra sportive, nga aktivitetet e përditshme të tilla si ecja, vrapimi ose noti, deri në ngjitje dhe ski, kështu që ju do të jeni në gjendje të mësoni në lidhje me statusin tuaj të stërvitjes dhe të përmirësoni kohën shtesë.


  Ekran gjithnjë i ndezur, i përshtatshëm dhe i bukur. 

  Amazfit GTR përfshin teknologji gjithnjë në ekran në një ekran AMOLED 326 PPI. Ju nuk keni nevojë të ngrini dorën që ora juaj të duket mahnitëse, ajo gjithmonë do të shfaq informacionin e datës dhe orës në çdo kohë, kudo.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar