Etiketa: LODRA

KAMIONCINO ME SHTYTJE 20x22x31CM

 • 899Lekë

  1,199Lekë

  • Ex Tax:899Lekë
  • Kodi i produktit: LOD12013
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kamioncine e vogel me bisht e cila mundeson shtytjen dhe levizjen e saj nga femijet.Materiali : plastikPermasat : 20x22x31CM..
  Kamioncine e vogel me bisht e cila mundeson shtytjen dhe levizjen e saj nga femijet.
  Materiali : plastik
  Permasat : 20x22x31CM

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar