Kozmetika Profesionale

Shfaqur 1 deri 17 nga 17 (1 Faqe)

Ampula rigjeneruese

3,200Lekë

EksTaksë: 3,200Lekë

 Trajtues per floke te trajtuar, te thate e te lyer. Ideale pas lyerjeve, dekolorimeve dhe permanentit. Zbut scalpin dhe eleminon papastertite dhe mbetjet e trajtimeve alkaline. Permbajtja e vaji..

Ampula ushqyese

4,000Lekë

EksTaksë: 4,000Lekë

Nje trajtim ideal per floket e trajtuar dhe te thate. Formula e saj me vaj lini e vaj argani e pasuruar me ekstrat qumeshti, eshte perfekte pas lyerjes, dekolorimeve dhe permanentit duke mbrojtur leku..

KREM PROFESIONAL ELIXIR 1000ML
-14%

KREM PROFESIONAL ELIXIR 1000ML

2,590Lekë

3,000Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

Ideal per te gjithe llojet e flokeve. Ushqen butesisht floket. Fale formules specifike me vaj lini e vaj argani,rrit shkelqimin e flokut dhe parandalon elektrizimin.Volumi : 1000 MLMënyra e perdorimit..

Krem profesional Keratin rivitalizues

3,500Lekë

EksTaksë: 3,500Lekë

Nje krem per rivitalizimin e flokeve te brishte.Formula e saj e pasuruar me keratin te idrolizuar , ekstrakt limoni e mango qe integrohen lehtesisht me floket duke i dhene atij trup, elasticitet dhe s..

Krem profesional Kristal Basic Almond Milk
-14%

Krem profesional Kristal Basic Almond Milk

2,590Lekë

3,000Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

Zbut dhe rigjeneron te gjithe llojet e flokut. Ushqen flokun fale permbajtjes se qumeshtit te bajames duke i dhene butesi dhe shkelqim. Volumi : 1500 ml. Aplikohet ne floke te lagur duke i masazh..

Kristal liquid

1,800Lekë

EksTaksë: 1,800Lekë

 Nje produkt i cili rrit shkelqimin dhe butesine natyrale te flokut te trajtuar. Formuluar per te krijuar nje barriere mbrojtese per flokun ndaj nxehtesise dhe agjenteve atmosferike.Sasia 100 ml...

Maske profesionale Kristal Evo Nutritive

3,000Lekë

EksTaksë: 3,000Lekë

Ideale per floket e trajtuar. Formula e saj e vecante me vaj lini e vaj argani e pasuruar me ekstrakt qumeshti,ushqen ne thellesi floket duke ribalancuar PH ne gjendjen e saj fiziologjike.I jep elasti..

MASKE RIGJENERUESE KRISTAL BASIC BBCOS
-14%

MASKE RIGJENERUESE KRISTAL BASIC BBCOS

2,590Lekë

3,000Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

Nje maske me fuqi te larte e krijuar posacerisht per floke shume te thate dhe te brishte. . Vaji linit dhe vaji arganit ushqen ne thellesi floket duke i bere te bute dhe rrezatues.Mund te perdoret si ..

SHAMPO PROFESIONALE KERATINE BBCOS

3,500Lekë

EksTaksë: 3,500Lekë

Shampo profesionale pastruese dhe volumizuese.Pastron ne menyre delikate skalpin e kokes dhe floket rifitojne nje efekt volumi duke nisur nga rrenja e tyre..Keratina e idrolizuar ndikon drejperdrejt n..

Shampo profesionale Kristal Basic Almond Milk

3,000Lekë

EksTaksë: 3,000Lekë

Shampo e krijuar posacerisht per floke te thate dhe te demtuar. Hidroliza e proteines se bajames e ben kete shampo te pershtatshem edhe per floket e dobet dhe qe lahen shpesh.Perdorimi : Aplikoni sham..

Shampo profesionale Kristal Evo Elixir
-14%

Shampo profesionale Kristal Evo Elixir

2,590Lekë

3,000Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

Me formulen e saj specifike me vaj lini dhe vaj argani, pastron butesisht flokun duke eleminuar demtimin ndaj te cilit floket ekspozohen cdo dite.Gjithashtu ushqen floket , duke rikthyer butesine dhe..

SHAMPO PROFESIONALE KRISTAL EVO NUTRITIVE

3,000Lekë

EksTaksë: 3,000Lekë

Ideale per trajtimin e flokeve  te demtuar. Formula e saj speciale me vaj lini e vaj argani dhe e pasuruar me ekstrakt qumeshti ushqen ne thellesi floket. I jep flokeve elasticitet dhe shkelqim d..

SHAMPO PROFESIONALE KUNDER RENIES SE FLOKUT GREEN ...
-11%

SHAMPO PROFESIONALE KUNDER RENIES SE FLOKUT GREEN ...

2,490Lekë

2,800Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

Pastron, mbron , forcon floket duke ruajtur ekuilibrin fiziologjik te lekures se kokes.Formula e saj kombinon bimen e arnikes dhe ekstraktin e kamomilit duke i rikthyer vitalitetin dhe forcen flokut t..

SHAMPO PROFESIONALE KUNDER YNDYRES GREEN CARE ESSE...

2,800Lekë

EksTaksë: 2,800Lekë

Perberesit si rozmarine , limon dhe propolis, jane te kombinuara saktesisht per floke dhe skalp te yndyrshem. Pastron ne thellesi duke hequr yndyren e tepert dhe duke i dhene flokut butesine e deshiru..

SHAMPO PROFESIONALE KUNDER ZBOKTHIT GREEN CARE ESS...

2,800Lekë

EksTaksë: 2,800Lekë

Perberesit si bima e hithres dhe gjethet e mentes bejne te mundur heqjen e zbokthit qe ne larjen e pare. Perdorimi i shpeshte i produktit ,zvogelon formimin e zbokthit fale veprimit te tij normalizues..

SHAMPO PROFESIONALE POST COLOR BBCOS

3,000Lekë

EksTaksë: 3,000Lekë

Shampo e krijuar posacerisht per te ruajtur ngjyren e flokut. Formula e saj e ph acid pastron butesisht flokun duke eleminuar mbetjet alkaline si rezultat i bojes se aplikuar me pare.Permbajtja e kera..

Shampo profesionale rigjeneruese Kristal Basic

3,000Lekë

EksTaksë: 3,000Lekë

Shampo profesionale qe rigjeneron flokun e demtuar.E disenjuar posacerisht per te ribalancuar ph e flokut duke i dhene shkelqim dhe butesi.Kombinimi i vajit te linit dhe arganit  pastron ne thell..

Shfaqur 1 deri 17 nga 17 (1 Faqe)