Kujdesi ndaj Shendetit

Shfaqur 1 deri 24 nga 24 (1 Faqe)
AEROSOL DCG MPA210
-25%

DCG

AEROSOL DCG MPA210

5,490Lekë

7,290Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

Për trajtimin e sëmundjeve të dimrit, veçanërisht ato që lidhen me traktin respirator, nuk ka asgjë më të përshtatshme se aerosoliNebulizator aerosol i markes DCGPaketimi permban : Aerosol, Ampulë, ma..

AEROSOL IMETEC 5417 AR 400
-53%

AEROSOL IMETEC 5417 AR 400

3,790Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 3,790Lekë

Aerosol i markes ImetecTeknologji e dyfishtë e ampulës për terapi të sëmundjeve të traktit respirator, të sipërm dhe të poshtëm.Ampula transparente: specifike për trajtimin e traktit të sipërm respira..

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500
-14%

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500

8,990Lekë

10,490Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500..

BATANIE NGROHESE SENCOR SUB 181BE

3,590Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

..

BATANIE NGROHESE SENCOR SUB 281BE
-25%

BATANIE NGROHESE SENCOR SUB 281BE

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

Sencor SUB 281BE është një batanije elektrike për ngrohje që mund të përdoret në një krevat dopio. Kjo batanije praktike ofron dy nivele të temperaturës që ndizen nga dy telekomanda të pavarura. Batan..

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 120x150CM
-18%

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 120x150CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Batanije me ngrohje elektrike eshte zgjedhja ideale qe do tju siguroje ngrohtesi dhe rehatine e nevojshme.Kjo batanije eshte shume praktike ne perdorim dhe mund te perdoret ne te gjithe llojet e dyshe..

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 120X150CM
-18%

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 120X150CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Batanije me ngrohje elektrike eshte zgjedhja ideale qe do tju siguroje ngrohtesi dhe rehatine e nevojshme.Kjo batanije eshte shume praktike ne perdorim dhe mund te perdoret ne te gjithe llojet e dyshe..

FILTER TERMOMETRI BRAUN LF40

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

FILTER TERMOMETRI BRAUN LF40..

FSHESE VERTIKALE SENCOR SVC 7614TQ
-18%

FSHESE VERTIKALE SENCOR SVC 7614TQ

13,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

FSHESE VAKUMI 2-N-1Dizajn modern dhe elegantDoreza ergonomikeDrita LED e integruar në kokën rrotulluese të vakumit që ndriçon zonën e fshesesMbështetëse e karikimitRotacioni i kokës 180 °Motor efikas ..

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE ORAL B PRO2700
-22%

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE ORAL B PRO2700

6,990Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE ORAL B PRO2700..

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE SENCOR SOC 1100SL
-20%

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE SENCOR SOC 1100SL

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE SENCOR SOC 1100SL..

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4358WH-EUE3
-27%
E Re

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4358WH-EUE3

3,290Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4358WH-EUE3..

JASTEK NGROHES MACOM MCM920
-20%

JASTEK NGROHES MACOM MCM920

2,790Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,790Lekë

JASTEK NGROHES MACOM MCM920..

MASAZHATOR HOMEDICS ODF100EU

4,900Lekë

EksTaksë: 4,900Lekë

MASAZHATOR HOMEDICS ODF100EU..

MASAZHUES HOMEDICS ODC100EU

4,900Lekë

EksTaksë: 4,900Lekë

MASAZHUES HOMEDICS ODC100EU..

MASAZHUES JOYCARE JC358
-15%

MASAZHUES JOYCARE JC358

7,290Lekë

8,590Lekë

EksTaksë: 7,290Lekë

MASAZHUES JOYCARE JC358..

MBULESE.DCG SE3143 ,elektrike,teke

3,490Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

MBULESE.DCG SE3143 ,elektrike,teke..

MBULESE.DCG SE3153 ,elektrike,teke
-28%

MBULESE.DCG SE3153 ,elektrike,teke

3,290Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

..

MBULESE.DCG SE3154 ,elektrike,dopjo
-25%

MBULESE.DCG SE3154 ,elektrike,dopjo

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

MBULESE.DCG SE3154 ,elektrike,dopjo..

MSAZHUES PER KEMBET HOMEDICS FMS230H

10,900Lekë

EksTaksë: 10,900Lekë

Masazhues per kembet i markes Homedics.Një masazh i fuqishëm i këmbëve do të sigurojë efekte të dobishme për të gjithë trupin. Nëse këmbët shërohen, është një hap i madh drejt një jete më të shëndetsh..

NGROHESE ELEKTRIKE ARDES AMIGO TK75

3,690Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

NGROHESE ELEKTRIKE ARDES AMIGO TK75 ..

NGROHESE PER KEMBET ELEKTRIKE SENCOR SUB0700BE 100...
-21%

NGROHESE PER KEMBET ELEKTRIKE SENCOR SUB0700BE 100...

3,390Lekë

4,290Lekë

EksTaksë: 3,390Lekë

..

XIAOMI FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE
-50%

XIAOMI FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE

3,990Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

..

XIAOMI KOKE PER FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE
-50%

XIAOMI KOKE PER FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE

1,490Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

..

Shfaqur 1 deri 24 nga 24 (1 Faqe)