Etiketa: LODRA

KURORE, SHKOP MAGJIK DHE GERSHETE

 • 259Lekë
  • Ex Tax:259Lekë
  • Kodi i produktit: LOD09950
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Set aksesoresh loder per vajzat e vogla me kurore , shkopin magjik dhe gersheten njesoj si te Elsa tek Frozen per ti bere te voglat tuaja te ndihen si princesha te verteta.Materiali : plastikSygjerohe..
  Set aksesoresh loder per vajzat e vogla me kurore , shkopin magjik dhe gersheten njesoj si te Elsa tek Frozen per ti bere te voglat tuaja te ndihen si princesha te verteta.
  Materiali : plastik
  Sygjerohet per femije 18muaj+

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar