Etiketa: LODRA

KUTI ME KUKULL LOL 6CP

 • 2,499Lekë

  2,999Lekë

  • Ex Tax:2,499Lekë
  • Kodi i produktit: LOD21051
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kukullat LOL janë tepër besnike, të vendosura dhe shumë të guximshme, si dhe janë një shpirt i lirë. Imagjinoni aventura të shkëlqyera me to, këto kukulla LOL Surprise veshin veshjen e tyre të bu..
  Kukullat LOL janë tepër besnike, të vendosura dhe shumë të guximshme, si dhe janë një shpirt i lirë. 
  Imagjinoni aventura të shkëlqyera me to, këto kukulla LOL Surprise veshin veshjen e tyre të bukur ashtu si në seri.
  Vajzat do të pëlqejnë të veprojnë jashtë skenave të tyre të preferuara, si dhe të imagjinojnë aventurat e tyre me setin me 6 cifte te ndryshme kukullash.
  Materiali : plastik
  Te pershtatshme per femije mosha 3vjec+

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar