Etiketa: LODRA

KUTI ME SHAPKA DHE AKSESORE 5x32x36.5CM

 • 799Lekë

  1,499Lekë

  • Ex Tax:799Lekë
  • Kodi i produktit: LOD01745
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kuti me shapka dhe aksesore bukurie. Seti vjen ne dy versoine te ndryshem aksesoresh per vajza..Materiali : plastikPermasat : 5x32x36.5CMSygjerohet per femije mosha 3vjec+..
  Kuti me shapka dhe aksesore bukurie. Seti vjen ne dy versoine te ndryshem aksesoresh per vajza..
  Materiali : plastik
  Permasat : 5x32x36.5CM
  Sygjerohet per femije mosha 3vjec+

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar