Etiketa: PC16356

LAPTOP ASUS NB N705UD-GC215 i7-8550U (SAFA0066)

 • 118,900Lekë

  139,900Lekë

  • Ex Tax:118,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC16356
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  ASUS  është një laptop i hollë dhe i lehtë me performancë të lartë që mundësohet nga një procesor Intel® Core. Përmban një ekran Full HD me gamë ngjyrash 100% sRGB, grafikë me cilësi të lartë NVI..
  ASUS  është një laptop i hollë dhe i lehtë me performancë të lartë që mundësohet nga një procesor Intel® Core. Përmban një ekran Full HD me gamë ngjyrash 100% sRGB, grafikë me cilësi të lartë NVIDIA® GeForce® . ME teknologjitë më të fundit të ftohjes dhe ngarkimit të shpejtë.
  Projektimi i aluminit
  Strukture alumini me rezistencë të lartë që i nënshtrohet një serie procesesh të ndërlikuara prodhimi për të arritur formën e tij të hijshme dhe elegante përfundimtare. Ky laptop elegant ka një profil 20,9 mm dhe një peshë të përgjithshme prej 2,1 kg.
   
  Performancë e paparë me procesorin tepër i fuqishëm i Intel Core i7 për një performancë superiore. Me 16 GB DDR4 RAM - 33% më shpejt se DDR3 - VivoBook Pro 17 jep fuqi përpunimi për shumë detyra pa mundim. Eshtë i pajisur me një SSD opsional me performancë të lartë, ai ofron shpejtësi të qasjes së të dhënave drejtuese në klasë. Ka edhe lidhje ultra të shpejtë - me Wi-Fi me bandë të dyfishtë 802.11ac për shpejtësi 6 herë më të shpejta se 802.11n!  Windows 10 Pro

  Ekran i plotë HD
  për pamje të gjalla  kombinon pajisje dhe softuer të optimizuar për të siguruar pamje më të mira. Një panel Full HD me teknologji me shikim të gjerë 178 °, 72% NTSC dhe gamë ngjyrash 100% sRGB dhe teknologjia e ekranit ASUS Splendid sigurojnë ngjyra më të pasura, më të thella dhe më të sakta - për çdo lloj përmbajtjeje.

  Zhytuni në tingullin premium sjell një audio mahnitëse të bashkë-zhvilluar nga Harman Kardon. Altoparlantët e fuqishëm me dhoma 10.5cc ndihmojnë në maksimizimin e volumit duke ruajtur tingullin e pastër si kristali. Altoparlantët stereo me dy spirale japin një audio më të lartë.

  Sensori i gjurmës së gishtit Sensori i gjurmës së gishtit për qasje me një prekje me Windows Hello
  Hyrja në laptopin tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë ose më e sigurt. Me një sensor të integruar të gjurmëve të gishtit me prekje dhe mbështetjen e Windows Hello, ditët e shtypjes së fjalëkalimit tuaj kanë mbaruar - mjafton vetëm një prekje e vetme për t'u identifikuar!

  Tastiera- Tastierë ergonomike me ndriçim të pasëm
  ASUS ka një tastierë me madhësi të plotë të dritës, e cila është perfekte për cilësime në dritë të ulët. Tastiera e saj e guximshme, një-copëshe me udhëtimin me çelës 1.4 mm ofron shtypje ergonomike dhe komode.

  Bateria Teknologji me karikim të shpejtë
  ASUS është krijuar për produktivitet dhe argëtim pa ndërprerje. Bateria e saj me kapacitet të lartë mund të karikohet shpejt në 60 për qind në vetëm 49 minuta.
  Skeda Teknike
  BATERIA 3 CELLS
  HDD 256 GB
  KARTE GRAFIKE NVIDIA GEFORCE GTX 1050
  NGJYRA GRI
  PROCESORI INTEL CORE I7-8550U
  RAM 8 GB DDR4
  SSD 256 GB
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 17.3 INCH
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar