Etiketa: PC15637

LAPTOP ASUS NB X512UA-EJ104 INTEL CORE i5-8250U (SAFA0135)

 • 76,900Lekë

  88,900Lekë

  • Ex Tax:76,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC15637
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Pavarësisht nëse jeni në punë ose në lojë, ASUS  është laptopi kompakt që ju zhyt në çdo gjë që keni vendosur të bëni. Transparenca Argjendi ofron një pamje të hijshme dhe të sofistikuar.Not..
  Pavarësisht nëse jeni në punë ose në lojë, ASUS  është laptopi kompakt që ju zhyt në çdo gjë që keni vendosur të bëni. 
  Transparenca Argjendi ofron një pamje të hijshme dhe të sofistikuar.

  NoteBook X512UA shtyn kufijtë e asaj që është e mundur, duke ju frymëzuar që të hapni kufij të rinj. Dizajni i ri kornizë NanoEdge pa kornizë i jep laptopit tuaj një ekran pothuajse pa kornizë me sasi të mëdha të zonës së ekranit dhe pamje jashtëzakonisht të mrekullueshme, për punë dhe lojë. Edhe me një kornizë ultra të hollë, një aparat fotografik HD është i vendosur në kornizën e sipërme për ju për videochat me familjen dhe miqtë një botë larg.

  Peshë e lehtë, shkon atje ku shkoni ju. Jeta lëviz shpejt dhe do të të duhet një laptop që nuk do të të rëndojë. VivoBook 15 ka dimensione kompakte, miqësore për udhëtimet dhe ka një peshë tepër të vogël - thjesht futeni atë në çantën tuaj për një kompjuter të vërtetë.

  Hapni ASUS NB X512UA-EJ104  për një botë të produktivitetit dhe mundësive. Mentesha e saj e prodhuar me precizion ErgoLift ka një veprim të dyfishtë të butë dhe mëndafshi që e mban ekranin të sigurt në çdo kënd dhe shton një anim tastiere 2 ° për t'ju dhënë një pozicion të përsosur të shtypjes çdo herë.

  E ardhmja juaj është ajo që ju krijoni prej saj, dhe NB X512UA ka mjetet për t'ju ndihmuar në çdo hap të rrugës. Me procesorët më të fundit Intel® Core at në dispozicionin tuaj, ju jeni gati për ato që priten përpara, qofshin ato multitasking, redaktime, multimedia ose lojëra të rastësishme. Dhe me Wi-Fi 5 me bandë të dyfishtë (802.11ac), do të shijoni një përvojë super të shpejtë në internet me shpejtësi deri në 867Mbps.

  ASUS NB X512UA-EJ104 ju mban më gjatë falë një baterie litium-polimer me cilësi të lartë për llogaritjen gjatë gjithë ditës. Teknologjia e integruar ekskluzive ASUS Battery Health Charging ndihmon në mbrojtjen e baterisë tuaj nga mbingarkesa, kjo zgjat jetëgjatësinë e baterisë dhe zvogëlon mundësinë e dëmtimit nga ënjtja e baterisë, duke e mbajtur baterinë në kushte maksimale. Karikim i shpejtë deri 60% në 49 minuta.

  Vendosni një ton frymëzues. ASUS SonicMaster është një kombinim i akordimit të pajisjeve, softuerëve dhe audios i krijuar me qëllim që t'ju ofrojë përvojën më të mirë audio. Një koder profesional siguron kodimin dhe dekodimin e saktë të audios; ndërsa amplifikatorët, altoparlantët e mëdhenj dhe dhomat e rezonancës të përshtatshme në mënyrë perfekte sigurojnë një shpërndarje të fuqishme audio dhe një bas më të thellë. Përpunimi dhe akordimi shtesë i sinjalit ndihmon në përsosjen e detajeve të imazhit, zhurmën e filtrit dhe përmirësimin e qartësisë së audios në mënyrë që të merrni një tingull vërtet zhytës.

  Prodhuesi Asus
   Modeli X512UA-EJ104
  Sistemi operativ DOS
  Procesori Intel Core i5 Gen 8
  Shpejtësia e orës së procesorit 1.6GHz
  Diagonali i ekranit 15.6
  Rezolucioni i ekranit FHD 1920x1080
  Kartë grafike Intel HD 620
    8 GB RAM
   Kapaciteti i diskut 256
  Lloji i diskut të ngurtë SSD
    Bateri qelizore Li-Ion
  Lidhshmëria GigaLAN
  Tastierë Qwerty
  Touchpad
  Lexues i kartave SD


  Skeda Teknike
  BATERIA 2 CELL
  HDD JO
  KARTE GRAFIKE INTEL UHD GRAPHIC 620
  NGJYRA GRI
  PROCESORI INTEL CORE i5-8250U
  RAM 8 GB DDR4
  SSD 256 GB
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar