Etiketa: PC10697

LAPTOP ASUS X540LA-XX112D (i5)

 • 62,900Lekë

  80,900Lekë

  • Ex Tax:62,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC10697
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Asus Notebook X540LA-XX112D, LED 15,6 inç, procesor Intel Core i5, 4 GB RAM, 500 GB Hard Disk, S-Multi DL, FreeDosProcesori Intel Core i54 GB RAM500 GB hapësirë ​​ruajtëseDizajn klasik dhe i përjetshë..
  Asus Notebook X540LA-XX112D, LED 15,6 inç, procesor Intel Core i5, 4 GB RAM, 500 GB Hard Disk, S-Multi DL, FreeDos

  Procesori Intel Core i5
  4 GB RAM
  500 GB hapësirë ​​ruajtëse

  Dizajn klasik dhe i përjetshëm
  Të dizajnuara për shumë detyra të përditshme dhe argëtim të përdoruesve në një mënyrë të zgjuar dhe të përshtatshme. Profili i tij është 5% më i hollë se Notebook te mëparshme të Serisë X, pavarësisht se touchpad-i është edhe më i madh.

  Fuqia e vazhdueshme për nevojat tuaja
  Seria ASUS X integron CPU-të e fuqishme Intel Core për të ofruar rendimentin më të lartë. Integrimi i procesorëve më të shpejtë, një seksion grafik më i fuqishëm dhe një kontrollues te përparuar te kujtesës se laptopit në bord i bëjnë të përsosur për funksionet e përditshme multitask si dhe për argëtimet multimediale. Fletoret ASUS X Series janë në gjendje të trajtojnë shumë aplikacione në të njëjtën kohë pa ndonjë ngadalësim, duke siguruar një përvojë shumë të dobishme te përdoruesit në të gjitha fushat.

  Audio e qartë si kristal  për një përvojë të mrekullueshme kinematografike
  Në shumicën e fletoreve, të gjitha frekuencat e zërit vijnë nga altoparlantë të vegjël të vendosur në skaje.  ASUS, Seria X është e pajisur me teknologjinë SonicMaster dhe ASUS AudioWizard.
  KARTE GRAFIKEINTEL HD GRAPHICS 5500
  SSDJO
  WEB CAMERPO
  MARKAASUS
  MODELIX540 LA-XX112D
  MADHESIA E EKRANIT15.6 INCH
  REZOLUCIONIHD
  BATERIA3 CELLS
  GARANCIA12 MUAJ
  HDD500 GB
  NGJYRAE ZEZE
  PROCESORIINTEL CORE i5-5200U
  RAM4 GB DDR3
  Skeda Teknike
  BATERIA 3 CELLS
  HDD 500 GB
  KARTE GRAFIKE INTEL HD GRAPHICS 5500
  NGJYRA E ZEZE
  PROCESORI INTEL CORE i5-5200U
  RAM 4 GB DDR3
  SSD JO
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar