Etiketa: PC14511

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7567 INTEL CORE i7-770 (SAID1149)

 • 161,900Lekë

  199,990Lekë

  • Ex Tax:161,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC14511
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Dell ka pajisur serinë  Inspiron 15 me një kartë grafike më të fuqishme Nvidia Pascal dhe CPU-të më të fundit Kaby Lake. Ky kombinim duhet gjithashtu të sigurojë një paketë lojërash të kënaqshme...
  Dell ka pajisur serinë  Inspiron 15 me një kartë grafike më të fuqishme Nvidia Pascal dhe CPU-të më të fundit Kaby Lake. Ky kombinim duhet gjithashtu të sigurojë një paketë lojërash të kënaqshme. Në këtë përmbledhje, ne do të shqyrtojmë me kujdes një nga variantet më të fuqishme. Ajo përmban një procesor Intel Core i7-7700HQ, një Nvidia GeForce 1050 Ti, një 256 GB SSD dhe një 1 TB HDD. 

  KARTE GRAFIKE

  NVIDIA GETFORCE GTX

  SSD

  1 TB

  WEB CAMER

  PO

  MARKA

  DELL

  MODELI

  NB INSPIRON 7000 7567

  MADHESIA E EKRANIT

  15.6 INCH

  REZOLUCIONI

  UHD

  SISTEMI OPERATIV

  UBUNTU LIN 16.04

  BATERIA

  6 CELL

  GARANCIA

  36 MUAJ

  HDD

  JO

  NGJYRA

  E ZEZE

  PROCESORI

  INTEL CORE i7-770

  RAM

  8 GB DDR4


  Skeda Teknike
  BATERIA 6 CELL
  HDD JO
  KARTE GRAFIKE NVIDIA GETFORCE GTX
  NGJYRA E ZEZE
  PROCESORI INTEL CORE i7-770
  RAM 8 GB DDR4
  SSD 1 TB
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 36 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar