Etiketa: PC14510

LAPTOP DELL PC AIO INSPIRON 3264 INTEL CORE i3-7100U (SAIF0045)

 • 84,900Lekë

  99,900Lekë

  • Ex Tax:84,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC14510
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Informatizimi i përditshëm sapo u bë më i lehtë me forcën e kombinuar dhe stilin unik të PC-së desktop Dell Inspiron 3264 21.5 "FHD. Gëzoni besueshmërinë e vërtetë me një Desktop të thjeshtë, por..
  Informatizimi i përditshëm sapo u bë më i lehtë me forcën e kombinuar dhe stilin unik të PC-së desktop Dell Inspiron 3264 21.5 "FHD.
   Gëzoni besueshmërinë e vërtetë me një Desktop të thjeshtë, por të fuqishëm  që ofron një pamje të hijshme dhe  e kryen punën Procesori Intel i3-7100U 2.4GHz i përputhur me 4 GB RAM DDR3 Memory dhe Intel HD Graphics e bën Dell Inspiron 3264 Desktop PC.
   Personalizoni përvojën tuaj me 21.5 "FHD Anti-shkëlqim LED me ndriçim të ndezur IPS Ekran (1600 x 900). Përfshin një larmi veçorish të integruara të tilla si një disk DVDRW, Bluetooth 4.2 dhe lidhja Wi-Fi. Hard Disk 1TB 5400 rpm siguron hapësirë të bollshme për të ruajtur të gjitha të dhënat thelbësore në mënyrë të sigurt. Dell Inspiron 3264 Desktop PC është i ngarkuar paraprakisht me Windows 10 Home (64-Bit) i cili ofron një ndërfaqe miqësore për përdoruesit.
   

  KARTE GRAFIKE

  INTEL HD GRAPHICS

  SSD

  JO

  WEB CAMER

  PO

  MARKA

  DELL

  MODELI

  AIO INSPIRON 3264

  MADHESIA E EKRANIT

  21.5 INCH

  REZOLUCIONI

  FHD

  SISTEMI OPERATIV

  WINDOWS 10

  GARANCIA

  36 MUAJ

  HDD

  1 TB

  NGJYRA

  E ZEZE

  PROCESORI

  INTEL CORE i3-7100U

  RAM

  4 GB DDR4

  Skeda Teknike
  HDD 1 TB
  KARTE GRAFIKE INTEL HD GRAPHICS
  NGJYRA E ZEZE
  PROCESORI INTEL CORE i3-7100U
  RAM 4 GB DDR4
  SSD JO
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 21.5 INCH
  GARANCIA 36 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar