Etiketa: PC16625

LAPTOP HP NB 15S-FQ1008NIA INTEL CORE i5-1035G1 (SACA1450)

 • 67,900Lekë

  80,990Lekë

  • Ex Tax:67,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC16625
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  Qëndroni të lidhur me atë që ka më shumë rëndësi me jetëgjatësinë e gjatë të baterisë dhe dizajnin e hollë dhe të lëvizshëm. I ndërtuar për t'ju mbajtur produktiv dhe të argëtuar nga kudo, laptopi dia..
  Qëndroni të lidhur me atë që ka më shumë rëndësi me jetëgjatësinë e gjatë të baterisë dhe dizajnin e hollë dhe të lëvizshëm. I ndërtuar për t'ju mbajtur produktiv dhe të argëtuar nga kudo, laptopi diagonal HP 15 "" përmban një performancë të besueshme dhe një ekran të gjerë, duke ju lejuar të transmetoni dhe  të shfletoni detyrat tuaja te rendesishme. 

  Lidhjet Wi-Fi 6 dhe Bluetooth 5 funksionojnë me Kamera HP TrueVision HD dhe mikrofonët me dy grupe për t'ju siguruar që të dukeni dhe tingëlloheni qartë në kristal në takimet video. Punoni në mënyrë të qetë gjatë gjithë ditës me një tastierë me madhësi të plotë dhe jastëk numerik të integruar në një shasi të hollë dhe të lehtë, ideal për të lëvizur nga dhoma në dhomë ose duke shkuar në rrugë.

  Laptopet  HP e bëjnë më të lehtë për ju të bëni më shumë dhe të qëndroni të lidhur - të gjitha me çmime të përballueshme dhe një përvojë kompjuterike pa shqetësime që është e përshtatshme për ju. Zbuloni ekuilibrin perfekt të performancës dhe pamjes.

  Me dizajnin e tij të hollë dhe të lehtë
  , ekranin me kornizë me mikro-buzë 6.5 mm, me raportin e tij prej 82% ekran në trup - merrni këtë PC kudo  shihni dhe bëni më shumë.

  Tashme keni nje ekran më të madh në një kornizë më të vogël
  , kjo kornizë tepër e hollë dhe mezi e dukshme revolucionarizon pamjen e ekranit tuaj me një dizajn mjaft të efektshëm.

  Mjaft i fuqishëm për ditët tuaja më të ngarkuara
  , ky PC përmban një procesor të fuqishëm të gjeneratës së 10-të Intel dhe hapësirë ​​të shpejtë ruajtëse SSD me një vlerë të madhe.

  Me një jetëgjatësi të gjatë të baterisë dhe teknologji të ngarkimit të shpejtë
  , ky laptop ju lejon të punoni, të shikoni dhe të qëndroni të lidhur gjatë gjithë ditës. Prekje e integruar precize me mbështetje me shumë prekje përshpejton lundrimin dhe produktivitetin.

  Merrni me lehtësi këtë PC të hollë dhe të lehtë
  nga dhoma në dhomë ose në rrugë. Kur kompjuteri juaj shkon kudo që të shkoni, qëndrimi produktiv dhe argëtues nuk ka qenë kurrë më i lehtë.

  Me dy mikrofona dhe softuer të përparuar të zvogëlimit të zhurmës, gjithmonë do të tingëllojnë të pastër kur bisedoni ose regjistroni me video.

  Kur laptopi juaj është i dobët, askush nuk ka kohë të presë me orë të tëra për tu rimbushur. Ndizni pajisjen tuaj dhe kaloni nga 0 në 50% të karikimit në afërsisht 45 minuta.

  Skeda Teknike
  BATERIA 3 CELL
  HDD JO
  KARTE GRAFIKE INTEL UHD GRAPHICS
  NGJYRA GRI
  PROCESORI INTEL CORE i5-1035G1
  RAM 4 GB DDR4
  SSD 256 GB
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar