Etiketa: PC12741

LAPTOP HP NB PROBOOK 440 G5 i5-8250U (SACD0292)

 • 73,990Lekë

  87,990Lekë

  • Ex Tax:73,990Lekë
  • Kodi i produktit: PC12741
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Me tipare të plota, i hollë dhe i lehtë, HP ProBook 440 ju lejon profesionistëve të qëndrojnë produktivë në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Dizajni elegant, saktësia lineare dhe lakimi delikat plus performan..
  Me tipare të plota, i hollë dhe i lehtë, HP ProBook 440 ju lejon profesionistëve të qëndrojnë produktivë në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Dizajni elegant, saktësia lineare dhe lakimi delikat plus performanca opsionale Quad Core1 dhe jeta e gjatë e baterisë e bëjnë këtë ProBook thelbësor për fuqinë e sotme të punës.
  Përpunim i fuqishëm Kaloni ditën tuaj të drejtuar me shumë detyra, me procesorët opsionalë Core ™ i5 dhe grafikë opsionale NVIDIA® GeForceor3.

  HP ProBook 440 sjell dizajn elegant për çdo biznes. Një shasi ultraslim në një përfundim të ri të rafinuar argjendi natyral përfshin një kuvertë tastiere të bërë prej alumini të stampuar të qëndrueshëme.

  Kaloni me shpejtësi në produktivitetin e desktopit me një kabllo të vetme që mbështet lidhjen përmes USB-C ™ e cila ju lejon të lidhni shumë shfaqje të jashtme, një burim energjie dhe një lidhje rrjeti gigabit përmes dokeve opsionale.

  Përjetoni një angazhim të gjallë audio dhe një përvojë të lehtë në konferencë me Skype për Biznes HP Certifikuar HP ProBook 440 me HP Audio Boost, HP Noise Cancellation.

  Përjetoni tiparet e reja të Windows 10 Pro në HP ProBook 440  të lehtë dhe me prekje.

  Fortifikoni sigurinë tuaj duke përdorur faktorë të shumtë të vërtetimit duke përfshirë gjurmët e gishtave dhe njohjen e fytyrës.

  Jetëgjatësia e baterisë që ju kalon gjatë ditës së punës dhe më gjerë. Karikimi i shpejtë 90% në 90 minuta.

  Ndihmoni në shtypjen e zhurmës së ambientit, duke përfshirë edhe klikimet e tastierës me Anulimin e Zhurmës HP.

  Madhësia e ekranit 15,6''
  Përmasat e produktit 48,77 x 30,99 x 6,86 cm; 2.1 kilogramë
  Marka e procesorit Core_i5
  Lloji i procesorit Core i5 8250U
  Shpejtësia e procesorit 1.6 GHz
  Numërimi i procesorëve 4
  Madhësia RAM 8 GB
  Teknologjia e kujtesës DDR SDRAM
  Lloji i kujtesës kompjuterike DDR4 SDRAM
  Shpejtësia e orës së kujtesës 2400 MHz
  Madhësia e diskut të ngurtë 256 GB
  Graphics Coprocessor Intel UHD Graphics 620
  Përshkrimi i Kartës Grafike i Integruar
  Lidhja  Bluetooth Po
  Numri i Portave USB 2.0 x1
  Sistemi operativ Windows 10 Pro

  Skeda Teknike
  BATERIA 3 CELL
  HDD 500 GB
  KARTE GRAFIKE INTEL HD GRAPHICS
  NGJYRA GRI
  PROCESORI INTEL CORE i5-8250U
  RAM 4 GB DDR4
  SSD JO
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 14 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar