Etiketa: PC11443

LAPTOP LENOVO V110-15ISK 80TL (i5)

 • 57,900Lekë

  74,900Lekë

  • Ex Tax:57,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC11443
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  LAPTOP LENOVO V110-15ISK 80TL (i5) 15,6"Kompjuteri ideal për çdo lloj përdoruesi.Mbështetur nga një procesor i fuqishëm Intel Core i5 6200U dhe një RAM 4GB DDR4, ky është një kompjuter portativ ideal..

  LAPTOP LENOVO V110-15ISK 80TL (i5) 15,6"


  Kompjuteri ideal për çdo lloj përdoruesi.

  Mbështetur nga një procesor i fuqishëm Intel Core i5 6200U dhe një RAM 4GB DDR4, ky është një kompjuter portativ ideal për përdorim profesional dhe në shtëpi.


  Bie në sy

  Mbështetur me një kartë grafike të integruar AMD, përpunoni imazhe ose lojëra me rezolucion të lartë pa penguar shpejtësinë e përpunimit.


  Hapësira nuk mbaron kurrë

  Me një hard disk masiv 1 TB HDD SATA, mos e humbni kurrë hapësirën. Kurseni dhe punoni në dokumente të shumta, prezantime ose lojëra me shpejtësi më të madhe.


  Ideale për gjithçka që bëni

  Shfletoni, shikoni filma ose luani lojëra, Laptopi Lenovo V110-15ISK 80TL009UIH 15.6 "është ndërtuar për t'iu përshtatur kërkesave tuaja të përditshme.


  Skeda Teknike
  BATERIA 4 CELL
  HDD 1 TB
  KARTE GRAFIKE INTEL HD GRAPHICS 520
  NGJYRA E ZEZE
  PROCESORI INTEL CORE i5-6200U
  RAM 4 GB DDR4
  SSD JO
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar