Etiketa: PC16358

LAPTOP LENOVO NB IDEAPAD S145-15IIL i7-1065G7 (SAAD1039)

 • 79,990Lekë

  89,900Lekë

  • Ex Tax:79,990Lekë
  • Kodi i produktit: PC16358
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  LAPTOP LENOVO NB IDEAPAD S145-15IIL i7-1065G7 (SAAD1039)- Intel Core i7-1065G7 - 12 GB RAM, 256 GB SSD- Rezolucioni 15,6 " Ekran FHD (1920 x 1080)- Grafikë të integruar Intel UHD- Windows 10 Home..

  LAPTOP LENOVO NB IDEAPAD S145-15IIL i7-1065G7 (SAAD1039)


  - Intel Core i7-1065G7 

  - 12 GB RAM, 256 GB SSD

  - Rezolucioni 15,6 " Ekran FHD (1920 x 1080)

  - Grafikë të integruar Intel UHD

  - Windows 10 Home 64-bit


  E ndërtuar për të zgjatur

  Prodhuar për një performancë afatgjatë, IdeaPad S145 sjell përpunim të fuqishëm dhe të qetë në një dizajn elegant dhe të lehtë. I përsosur për llogaritjen e përditshme, ky laptop i qëndrueshëm 15,6 " krenohet me audio të jashtëzakonshme dhe ka mundësi të shpejta dhe të sigurta ruajtjeje.


  Karakteristikat:


  Shpejtësi e vërtetë

  IdeaPad S145 është krijuar për të ecur me të njëjtin hap - pa marrë parasysh detyrën. Ajo gjithashtu vjen me një sërë opsionesh të ruajtjes së sigurt, duke përfshirë një SSD hibrid me hard disk drive, duke siguruar kohë edhe më të shpejta të përgjigjes.


  Çlironi udhëtarin tuaj të brendshëm

  Me një peshë fillestare prej vetëm 1.85 kg, IdeaPad S145 është ideal për kohën kur jeni në lëvizje. Korniza e saj e ngushtë bën për një dizajn më të pastër dhe sipërfaqe më të madhe të ekranit. Dhe me një zgjedhje ngjyrash në një fund me shkëlqim, ky laptop shumë i përballueshëm është i sigurt se do të bëjë përshtypje gjithashtu.


  Tinguj të shkëlqyeshëm, pamje të shkëlqyera

  Pavarësisht nëse jeni duke shikuar një video, duke transmetuar muzikë ose duke biseduar me video, do t'ju pëlqejë ajo që dëgjoni në IdeaPad S145 — i pastër nga kristali Dolby Audio. Dhe me ekranin antiglare 15,6" të disponueshëm në HD dhe FHD, ju do të pëlqeni edhe atë që shihni.

  Skeda Teknike
  BATERIA 2 CELL
  HDD JO
  KARTE GRAFIKE INTEGREATED GRAPHICS
  NGJYRA GRI
  PROCESORI INTEL CORE i7-1065G7
  RAM 8 GB DDR4
  SSD 256 GB
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar