Etiketa: PC11901

LAPTOP LENOVO 80S900MIX A9-9410/4GB/500GB

 • 66,900Lekë

  89,900Lekë

  • Ex Tax:66,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC11901
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  LAPTOP LENOVO 80S900MIX A9-9410/4GB/500GBMarka: LenovoSeria: Ideapad V110-15ASTMadhësia e ekranit: 15,6 inçSistemi operativ: Windows 10Numërimi i procesorëve: 2Prodhuesi i procesorit: AMD®Madhësia e m..

  LAPTOP LENOVO 80S900MIX A9-9410/4GB/500GB


  Marka: Lenovo

  Seria: Ideapad V110-15AST

  Madhësia e ekranit: 15,6 inç

  Sistemi operativ: Windows 10

  Numërimi i procesorëve: 2

  Prodhuesi i procesorit: AMD®

  Madhësia e memories: 8192 MB

  Grafikë: Chipset AMD

  Madhësia e hard disk-ut: 1000 GB

  Pesha e artikullit: 1900 gramë


  Rreth këtij artikulli

  Procesori: AMD A9 9410

  Ekrani: 15,6 inç

  Bluetooth: 4.1

  Microsoft Windows 10 Home (64-bit)

  Integruar AMD Radeon R5


  Zgjidh çdo problem me Windows

  Windows 10 Pro është kombinimi më i mirë i sistemit të njohur Windows dhe shumë permiresime të dobishme që patjetër do t'ju pëlqejnë: nisja e shpejtë e sistemit, menyja e përparuar Start, shfletuesi i ri dhe ndihmësi personal elektronik Cortana. Tani mund të punoni me efikasitet, shpejt dhe pa ndërhyrje edhe në pajisje të shumta.


  E fuqishme dhe moderne

  Lenovo V110 është i pajisur me procesorë modernë AMD, RAM, hapësirë ruajtëse dhe kartë video, të nevojshme për të zgjidhur çdo problem të një kompanie në rritje.


  Ekran anti-shkëlqim

  Lenovo V110 është i pajisur me një ekran 15,6 inç. Kënaquni me imazhe të ndritshme dhe të freskëta në një laptop me ekran të gjerë me një raport të pamjes 16:9. Teknologjia anti-shkëlqim zvogëlon lodhjen e syve.


  I thjeshte dhe i besueshëm

  Me një trashësi më të vogël se 1 inç dhe peshë më pak se 2.1 kg, Lenovo V110 ju lejon të punoni kudo. Për më tepër, nuk ka hapësira midis çelësave të tastierës. Kjo mund të zvogëlojë ndjeshëm sasinë e pluhurit dhe papastërtisë, e cila me kalimin e kohës grumbullohet dhe zvogëlon performancën e kompjuterit.


  Krijuar për biznes

  Lenovo V110 është i pajisur me një seri të plotë të portave dhe lidhjeve, duke përfshirë ultra-shpejtësi USB 3.0, HDMI dhe VGA.


  Rrotullim për vendosjen horizontale të pajisjes

  Dizajni Lenovo V110 ju lejon të rrotulloni ekranin deri në 180 °, duke e vendosur atë horizontalisht. Një zgjidhje e shkëlqyeshme për të ndarë një imazh me kolegët dhe miqtë.


  Hapesire e bollshme

  Një makinë me një kapacitet deri në 1 TB do të sigurojë kujtesë të mjaftueshme për të ruajtur të gjitha dokumentet, fotot dhe skedarët e tjerë dixhital.


  Tingull i pasur dhe i freskët

  Vlerësoni opsionet shtesë të argëtimit me teknologjinë Dolby Audio®. Përmirëson komunikimin, përcjell detajet më të vogla të një shumëllojshmërie tingujsh dhe rrit volumin në PC pa krijuar ndërhyrje. Ju gjithashtu mund të shijoni tinguj realistë, rrethues në altoparlantët e kompjuterit.


  Skeda Teknike
  HDD 500 GB
  NGJYRA E ZEZE
  PROCESORI AMD A9 9410
  RAM 4 GB DDR3
  SSD JO
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar