Etiketa: LODRA

LOJE SPORTIVE DHE FIZIKE

 • 699Lekë
  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: SHK10245
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Nëse jeni një adhurues i sportit dhe fizikës, tashme keni kënaqësine për të zbuluar sesi mund të shfrytëzohen fenomenet natyrore në botën e sportit, duke u bere një ekspert i vërtetë. Fëmijët nga 8 vj..
  Nëse jeni një adhurues i sportit dhe fizikës, tashme keni kënaqësine për të zbuluar sesi mund të shfrytëzohen fenomenet natyrore në botën e sportit, duke u bere një ekspert i vërtetë. Fëmijët nga 8 vjeç bëhen më afër botës së performancës maksimale sportive.
  6 eksperimente bindëse u shpjegojnë tifozëve të sporteve të vegjël se si funksionojnë parashutizmi ose efektet kryq.
  E pershtatshme per femije mosha 8vjec+

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar