Etiketa: LODRA

LOJE UJI 6 EKSPERIMENTE

 • 699Lekë
  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: SHK10246
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Nëpërmjet eksperimenteve që janë të lehta për tu realizuar dhe me një rezultat të sigurt, fëmijët do të zbulojnë parimin e Arkimedit ose atë të mjeteve komunikuese, të njohura deri më tani vetëm në nj..
  Nëpërmjet eksperimenteve që janë të lehta për tu realizuar dhe me një rezultat të sigurt, fëmijët do të zbulojnë parimin e Arkimedit ose atë të mjeteve komunikuese, të njohura deri më tani vetëm në një nivel teorik, duke eksperimentuar edhe me avullimin dhe skalitjen.
  Kjo lojë zbavitëse do t'ju bëjë të zbuloni efektet e natyrës, rëndësinë e ujit, avullimit dhe më shumë.
  E pershtatshme per femije mosha 8vjec

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar