Makinë Qethje

Shfaqur 1 deri 25 nga 25 (1 Faqe)
MAKINE QETHJE BRAUN HC5030
-30%

MAKINE QETHJE BRAUN HC5030

3,990Lekë

5,690Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE QETHJE.BRAUN HC5030 E51 ,43135560100..

MAKINE QETHJE DCG HSM2595
-42%

MAKINE QETHJE DCG HSM2595

1,490Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

MAKINE QETHJE DCG HSM2595..

MAKINE QETHJE FERRARI G30023
-41%

MAKINE QETHJE FERRARI G30023

2,490Lekë

4,190Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

MAKINE QETHJE FERRARI G30023..

MAKINE QETHJE FERRARI G30038 ,G3003800
-33%

MAKINE QETHJE FERRARI G30038 ,G3003800

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

MAKINE QETHJE FERRARI G30038 ,G3003800..

MAKINE QETHJE ME KARIKIM FERRARI G3000400
-40%

MAKINE QETHJE ME KARIKIM FERRARI G3000400

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Makine qethje me karikim G3Ferrari G30004 per shkurtimin e flokëve dhe mjekrës suajRregullimi i prerjes: 0.8 mm - 2.8 mm. Përdorimi i drejtpërdrejtë ose gjatë karikimit.Karikim i shpejtë në vetëm 1 or..

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3420/15

4,890Lekë

EksTaksë: 4,890Lekë

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3420/15 (C1-C2)..

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3420/15 (C2-C1)

4,890Lekë

EksTaksë: 4,890Lekë

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3420/15 (C2-C1)..

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3505/15
-20%

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3505/15

2,390Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 2,390Lekë

Prerja më e shpejtë pa bllokimTehe çeliku inox 13 cilësime të gjatësisë Përdorimi me kordonPrerje e lehtë, e njetrajtshmeBëni një prerje flokësh të shpejtë dhe të lehtë. Teknologjia Dua..

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3510/15
-21%

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3510/15

2,690Lekë

3,390Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

..

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3530/15
-20%

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3530/15

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3530/15..

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3535/15
-23%

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3535/15

4,290Lekë

5,590Lekë

EksTaksë: 4,290Lekë

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3535/15..

MAKINE QETHJE PHILIPS QC556015
-48%

MAKINE QETHJE PHILIPS QC556015

2,590Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

MAKINE QETHJE.PHILIPS QC556015 ,karikim,titan..

MAKINE QETHJE ROWENTA TN9160
-29%

MAKINE QETHJE ROWENTA TN9160

4,990Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

Makine Qethje  Rowenta është një asistent i gjithanshëm për të arritur lehtësisht një pamje perfekte për flokët dhe mjekrën tuaj. Me shtojca të ndryshme mund të përdorni  këtë makinë prerëse..

MAKINE QETHJE ROWENTA TN9300
-28%

MAKINE QETHJE ROWENTA TN9300

7,190Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 7,190Lekë

Sistem i integruar i thithjes me performancë të lartë që garanton kapjen e mbi 99% të flokëve të prerë para se të bie17 gjatësi të rregullueshme të prerjes dhe cilësime precize në 1 mm sigurojnë rezul..

MAKINE QETHJE SENCOR SHP 211SL
-44%

MAKINE QETHJE SENCOR SHP 211SL

1,390Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

MAKINE QETHJE SENCOR SHP 211SL..

MAKINE QETHJE SENCOR SHP320SL
-35%

MAKINE QETHJE SENCOR SHP320SL

1,490Lekë

2,290Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

..

MAKINE QETHJE.DCG HSM2899

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE QETHJE.DCG HSM2899..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3020 (6...
-50%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3020 (6...

2,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3021 (6...
-30%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3021 (6...

4,190Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

Përshkrim i produktitKrijoni një varg stilesh me makinë prerëse të gjitha në një MGK3021. Arrini një sërë gjatësish të ndryshme (0,5 - 21 mm) për prerjen e flokëve dhe mjekrës me vetëm katër krehra. 1..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3060 (8...
-23%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3060 (8...

6,190Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 6,190Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3060 (8 ne 1)..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG3730/1...
-13%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG3730/1...

3,990Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG3730/15 (8 ne1)..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG5730/1...
-23%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG5730/1...

6,290Lekë

8,190Lekë

EksTaksë: 6,290Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG5730/15 (11 ne 1)..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG7720/1...
-25%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG7720/1...

8,290Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 8,290Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG7720/15 (14 ne 1)..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018...
-22%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018...

2,490Lekë

3,190Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018 Shkurtim perfekt dhe preciz me makinen e shkurtimit multifunksionale  premium të Remington. Pajisja mund të mbahet në mënyrë të përsosur në..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD...
-25%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD...

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD (6ne1)6 opsione dhe aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal.E pershtatshme per qethje dhe per stilim te mjekr..

Shfaqur 1 deri 25 nga 25 (1 Faqe)