Etiketa: MAK16582

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018

 • 2,490Lekë

  3,190Lekë

  • Ex Tax:2,490Lekë
  • Kodi i produktit: MAK16582
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018 Shkurtim perfekt dhe preciz me makinen e shkurtimit multifunksionale  premium të Remington. Pajisja mund të mbahet në mënyrë të përsosur në..

  MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018 

  Shkurtim perfekt dhe preciz me makinen e shkurtimit multifunksionale  premium të Remington.

  Pajisja mund të mbahet në mënyrë të përsosur në një dorë dhe për periudha më të gjata të punës.

   Eshtë i pajisur me një teh vetë-mprehës titani që lejon makinerinë të shkurtojë mjekrën tuaj në një çast.

  Me deri në pesë krehje rroje, ju mund të rregulloni në mënyrë të përkryer çdo gjatësi të flokëve në modelin e dëshiruar .

  Nivele shkurtimi nga 3-18 mm

  E pajisur me një furçë për të hequr qimet në lëkurën dhe veshjen tuaj pasi keni perfunduar, 
  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar