Makine Rroje

Shfaqur 1 deri 28 nga 28 (1 Faqe)
MAKINE RROJE BRAUN 3040S
-25%

MAKINE RROJE BRAUN 3040S

8,290Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 8,290Lekë

MAKINE RROJE BRAUN 3040S..

MAKINE RROJE BRAUN M60R

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE RROJE.BRAUN.M60R..

MAKINE RROJE BRAUN WF2s
-28%

MAKINE RROJE BRAUN WF2s

9,990Lekë

13,900Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

MAKINE RROJE BRAUN WF2s..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG105/10
-17%

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG105/10

2,990Lekë

3,590Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG105/10..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG2036/32

7,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG2036/32..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG3010/15
-18%

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG3010/15

3,990Lekë

4,890Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG3010/15..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG5020/15
-18%

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG5020/15

6,790Lekë

8,290Lekë

EksTaksë: 6,790Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG5020/15..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG7025/15
-16%

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG7025/15

9,690Lekë

11,590Lekë

EksTaksë: 9,690Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG7025/15..

MAKINE RROJE PHILIPS S1100/04

4,890Lekë

EksTaksë: 4,890Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS S1100/04..

MAKINE RROJE PHILIPS S1110/04
-11%

MAKINE RROJE PHILIPS S1110/04

4,990Lekë

5,590Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS S1110/04..

MAKINE RROJE PHILIPS S1133/41
-12%

MAKINE RROJE PHILIPS S1133/41

5,290Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 5,290Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS S1133/41..

MAKINE RROJE PHILIPS S3233/52

9,490Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS S3233/52..

MAKINE RROJE PHILIPS S5420/06

12,790Lekë

EksTaksë: 12,790Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS S5420/06..

MAKINE RROJE PHILIPS S7310/12
-17%

MAKINE RROJE PHILIPS S7310/12

19,990Lekë

23,990Lekë

EksTaksë: 19,990Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS S7310/12Unaza SkinGlide  për rrëshqitje të butëPërjetoni një rruajtje më të rehatshme me unaza  SkinGlide të veshura me mikrosfera. Mijëra sfera të vogla të rrumbullako..

MAKINE RROJE ROWENTA TN3650
-33%

MAKINE RROJE ROWENTA TN3650

2,990Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

MAKINE RROJE ROWENTA TN3650..

MAKINE RROJE SENCOR SMS 2001BK
-44%

MAKINE RROJE SENCOR SMS 2001BK

1,390Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

PERFITIMET KRYESOREFunksionim pa kabëll përmes një baterie të rimbushur të integruarDy koka rrotulluese të pavarura FUNKSIONET DHE VETITEKapaciteti i rruajtjes: 15 ditëKoha e funksionimit: 45 min..

MAKINE RROJE SENCOR SMS 2002RD
-60%

MAKINE RROJE SENCOR SMS 2002RD

799Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 799Lekë

..

MAKINE RROJE SENCOR SMS 4011BL

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

..

MAKINE RROJE TRUPI PHILIPS BG2024/15
-16%

MAKINE RROJE TRUPI PHILIPS BG2024/15

4,190Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS BG2024/15..

MAKINE RROJE.BRAUN 130S-1
-25%

MAKINE RROJE.BRAUN 130S-1

4,690Lekë

6,290Lekë

EksTaksë: 4,690Lekë

MAKINE RROJE.BRAUN 130S-1..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022
-20%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022Makine shkurtimi dhe stilimi per mjekren tuaj. Arrini çdo stil të mjekrës qe deshironi.  Krehër i pershtatshem per nivele shkurtimi nga 1-10 mm. Tehe të mpr..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT5050
-23%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT5050

4,990Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT5050Braun BT5050 është i përshtatshëm për të gjitha stilimet tuaja , një krehër  1-10 mm dhe një krehër 10-20 mm për mjeker relativisht  më të gjatë. Ofron..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT3226/14
-20%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT3226/14

5,290Lekë

6,590Lekë

EksTaksë: 5,290Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT3226/14..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5205/16
-20%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5205/16

7,990Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5205/16..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5502/15
-22%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5502/15

5,990Lekë

7,690Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5502/15..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT7501/85
-15%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT7501/85

8,490Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 8,490Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT7501/85..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3021 (6...
-30%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3021 (6...

4,190Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

Përshkrim i produktitKrijoni një varg stilesh me makinë prerëse të gjitha në një MGK3021. Arrini një sërë gjatësish të ndryshme (0,5 - 21 mm) për prerjen e flokëve dhe mjekrës me vetëm katër krehra. 1..

PASTRUES HUNDE VETULLA PHILIPS NT3160/10

2,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

PASTRUES HUNDE VETULLA PHILIPS NT3160/10..

Shfaqur 1 deri 28 nga 28 (1 Faqe)