Etiketa: MAK16009

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022

 • 3,990Lekë

  4,990Lekë

  • Ex Tax:3,990Lekë
  • Kodi i produktit: MAK16009
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022Makine shkurtimi dhe stilimi per mjekren tuaj. Arrini çdo stil të mjekrës qe deshironi.  Krehër i pershtatshem per nivele shkurtimi nga 1-10 mm. Tehe të mpr..
  MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022

  Makine shkurtimi dhe stilimi per mjekren tuaj.
  Arrini çdo stil të mjekrës qe deshironi. 
  Krehër i pershtatshem per nivele shkurtimi nga 1-10 mm.
  Tehe të mprehta 
  Perdorim pa kabell,  40 minuta perdorim  pa humbje të performancës.
  Koka mund te lahet  nën ujë të rrjedhshëm.

  perdorimi : Skurtim dhe stilim i mjekrës
  E karikueshme
  Koha e përdorimit: 40 minuta
  Koha e karikimit: 10 orë
  Mund të lahet: Po
  Pesha: 210g
  Aksesorë shtesë: krehër 1-10 mm dhe furçë pastrimi
  Skeda Teknike
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar