Etiketa: LODRA

MICKEY 12 KUBA CLEMENTONI 4.5x16x18.5CM

 • 799Lekë
  • Ex Tax:799Lekë
  • Kodi i produktit: SHK10273
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Filmi vizatimor dhe i njohur i Disney Mickey Mouse i transferuar në blloqe.Kjo enigmë fantastike ju lejon të bëni gjashtë enigma të ndryshme duke përdorur kube që kanë imazhe nga të gjitha anët.12 kub..
  Filmi vizatimor dhe i njohur i Disney Mickey Mouse i transferuar në blloqe.
  Kjo enigmë fantastike ju lejon të bëni gjashtë enigma të ndryshme duke përdorur kube që kanë imazhe nga të gjitha anët.
  12 kube plastike për të bërë 6 imazhe të ndryshme
   Puzzle krijon përqendrim, perceptueshmëri dhe aftësi manuale.
  Për fëmijët mbi 3 vjeç.
  Madhësia e pjesëve të enigmës: 4 cm
  Dimensionet e kutisë: 4.5x16x18.5CM.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar