Mikrovale

Shfaqur 1 deri 16 nga 16 (1 Faqe)
MIKROVALE BOSCH HMT72M420 17LIT
-19%

MIKROVALE BOSCH HMT72M420 17LIT

10,490Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 10,490Lekë

..

MIKROVALE BOSCH HMT72M450 17LIT
-23%

MIKROVALE BOSCH HMT72M450 17LIT

11,490Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,490Lekë

..

MIKROVALE DAEWOO KOR7717W
-27%

MIKROVALE DAEWOO KOR7717W

7,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

MIKROVALE DAEWOO KOR7717W..

MIKROVALE ELECTROLUX EMS21400S 18.5LIT
-17%

MIKROVALE ELECTROLUX EMS21400S 18.5LIT

14,990Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 14,990Lekë

..

MIKROVALE HOTPOINT ARISTON MWHA 2021 20LIT

18,900Lekë

EksTaksë: 18,900Lekë

MIKROVALE HOTPOINT ARISTON MWHA 2021..

MIKROVALE HOTPOINT MWHA 2012MBO GRILL 20LIT

14,900Lekë

EksTaksë: 14,900Lekë

..

MIKROVALE LG MH6336GDB  BLACK 23LIT
-22%

MIKROVALE LG MH6336GDB BLACK 23LIT

17,900Lekë

22,990Lekë

EksTaksë: 17,900Lekë

MIKROVALE LG MH6336GDB 23LIT BLACK..

MIKROVALE LG MH6535GPH 25LIT
-23%

MIKROVALE LG MH6535GPH 25LIT

16,990Lekë

21,990Lekë

EksTaksë: 16,990Lekë

MIKROVALE LG MH6535GPH..

MIKROVALE OCEAN  MWG 720 S 20LIT
-30%

MIKROVALE OCEAN MWG 720 S 20LIT

6,990Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

..

MIKROVALE OCEAN MWG 721 S 20LIT
-37%

MIKROVALE OCEAN MWG 721 S 20LIT

6,590Lekë

10,490Lekë

EksTaksë: 6,590Lekë

Mikrovale e markes OceanJu kursen kohen dhe energjine dhe ju mundeson ushqim te ngrohte ne cdo vakt tuajin ne vetem pak minuta.E shkrin ushqimin ne menyre te shpejte.Dizajn elegant qe pershtatet lehte..

MIKROVALE OCEAN OCMW25GS 25LIT
-20%

MIKROVALE OCEAN OCMW25GS 25LIT

11,990Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

..

MIKROVALE SAMSUNG  MG23K3575AS/OL 23LIT
-24%

MIKROVALE SAMSUNG MG23K3575AS/OL 23LIT

18,990Lekë

24,990Lekë

EksTaksë: 18,990Lekë

..

MIKROVALE SAMSUNG  MS23F301TAK/OL 23LIT
-16%

MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAK/OL 23LIT

13,490Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 13,490Lekë

MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAK/OL..

MIKROVALE SAMSUNG MS23K3513AK/EU 23LIT

17,990Lekë

EksTaksë: 17,990Lekë

..

MIKROVALE SAMSUNG  MS23K3513AW/OL 23LIT
-25%

MIKROVALE SAMSUNG MS23K3513AW/OL 23LIT

14,990Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 14,990Lekë

..

MIKROVALE SHARP YC-MS01E-S 20LIT
-25%

MIKROVALE SHARP YC-MS01E-S 20LIT

8,990Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

MIKROVALE SHARP YC-MS01E-S..

Shfaqur 1 deri 16 nga 16 (1 Faqe)