Pastrues Xhamash

Shfaqur 1 deri 4 nga 4 (1 Faqe)
KIT PASTRIMI PER XHAMAT ME KARIKIM DCG DR2800
-43%

KIT PASTRIMI PER XHAMAT ME KARIKIM DCG DR2800

3,690Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

Kit pastrimi me karikim i markes DCGI lehtë dhe kompakt ne perdorimDepozite per detergjentin me kapacitet: 150mlKohëzgjatja e karikimit: 30 minutaKoha e karikimit: 3 orëNe paketim perfs..

LARESE XHAMASH MI012376

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

LARESE XHAMASH MI012376..

LARESE XHAMASH ME KARIKIM DCG DR2810 (18W) 3ne1
-40%

LARESE XHAMASH ME KARIKIM DCG DR2810 (18W) 3ne1

2,590Lekë

4,290Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

LARESE XHAMASH ME KARIKIM DCG DR2810 (18W) 3ne1..

SHTUPE LARJE ME SPRUCIM UJI LAMART LT8027
-24%

SHTUPE LARJE ME SPRUCIM UJI LAMART LT8027

1,890Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

SHTUPE LARJE ME SPRUCIM UJI LAMART LT8027..

Shfaqur 1 deri 4 nga 4 (1 Faqe)