Pergatitje Ushqimi

Shfaqur 1 deri 36 nga 123 (4 Faqe)
BAULE FTOHESE 8961 24 L PORTOKALLI
-23%

BAULE FTOHESE 8961 24 L PORTOKALLI

1,990Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

BAULE FTOHESE  8961 24 L PORTOKALLI..

BAULE FTOHESE ELEKTRIKE 12V  8024 24 L

5,900Lekë

EksTaksë: 5,900Lekë

Baule elektrike me një kapacitet 24 litra do të sigurojë qe ushqimi dhe pijet tuaja të jenë gjithmonë të ftohta per sezonin veror.Pavarësisht nëse jeni në një makinë të mbinxehur, në diellin përvëlues..

BAULE FTOHESE  8233 10 L PORTOKALLI
-11%

BAULE FTOHESE  8233 10 L PORTOKALLI

1,590Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

BAULE FTOHESE  8233 10 L PORTOKALLI..

BAULE FTOHESE  8246 24 L I KALTER
-18%

BAULE FTOHESE  8246 24 L I KALTER

1,790Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

BAULE FTOHESE  8246 24 L  I KALTER..

BAULE FTOHESE  8468 24 L BLU
-18%

BAULE FTOHESE  8468 24 L BLU

1,790Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

BAULE FTOHESE  8468 24 L BLU..

BAULE FTOHESE  8530 24 L GRI
-18%

BAULE FTOHESE  8530 24 L GRI

1,790Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

BAULE FTOHESE  8530 24 L GRI..

BAULE FTOHESE  8574 24 L I KUQ
-23%

BAULE FTOHESE  8574 24 L I KUQ

1,990Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

BAULE FTOHESE  8574  24 L I KUQ..

BAULE FTOHESE  8805 24 L DIZENJO ME LULE
-19%

BAULE FTOHESE  8805 24 L DIZENJO ME LULE

2,190Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

BAULE FTOHESE  8805 24 L DIZENJO ME LULE..

BAULE FTOHESE  8913 24 L DIZENJO ME VIJA
-19%

BAULE FTOHESE  8913 24 L DIZENJO ME VIJA

2,190Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

BAULE FTOHESE  8913 24 L DIZENJO ME VIJA..

BAULE FTOHESE  8955 24 L
-39%

BAULE FTOHESE  8955 24 L

1,590Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

BAULE FTOHESE  8955 24 L..

BAULE FTOHESE  8962 24 L JESHIL
-23%

BAULE FTOHESE  8962 24 L JESHIL

1,990Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

BAULE FTOHESE  8962 24 L JESHIL..

BAULE FTOHESE  9006/M 6 L MULTICOLOR
-24%

BAULE FTOHESE  9006/M 6 L MULTICOLOR

899Lekë

1,190Lekë

EksTaksë: 899Lekë

BAULE FTOHESE  9006/M 6 L MULTICOLOR..

BAULE FTOHESE  9032 36 L BLU
-22%

BAULE FTOHESE  9032 36 L BLU

2,790Lekë

3,590Lekë

EksTaksë: 2,790Lekë

BAULE FTOHESE  9032 36 L BLU..

BERESE KOSI DCG YM2199
-43%

BERESE KOSI DCG YM2199

1,990Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

BERESE KOSI DCG YM2199..

BLENDER OQEAN OCBL504G (500W)
-33%

BLENDER OQEAN OCBL504G (500W)

2,990Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Falë fuqisë së mirë të motorit të tij, blenderi mund të bluaje lehtë ushqimet tuaja të ndryshme. Me 4 shpejtësi dhe një funksion impuls, zgjidhni fuqinë që ju përshtatet më shumë. Tasin e ma..

BLENDER OQEAN OCBL550G (550W)
-29%

BLENDER OQEAN OCBL550G (550W)

2,690Lekë

3,790Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

BLENDER OQEAN OCBL550G (550W)Marka: OqeanModeli: OCBL550GBluarja e lehtë e kafesë, mishit dhe erëzavePërzierje e shpejtë e frutave dhe perimeve4 nivele shpejtesieKontenitor plastik i forte 1.5 litra ..

BLENDER OQEAN OCBL554G (550W)
-36%

BLENDER OQEAN OCBL554G (550W)

4,490Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

Blender Ocean -Gote qelqi rezistent ndaj nxehtesise-Blender 550 W-Veshje Inoksi-Kapaciteti 1.5L-4 nivele shpejtesie per nje performance te shkelqyer..

BLENDER BOSCH MMBV622M (1000W)
-14%

BLENDER BOSCH MMBV622M (1000W)

29,990Lekë

34,990Lekë

EksTaksë: 29,990Lekë

BLENDER BOSCH MMBV622M 1000 W..

BLENDER ELECTROLUX ESB5400BK (700W)
-47%

BLENDER ELECTROLUX ESB5400BK (700W)

4,990Lekë

9,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

Koleksioni Creative Collection, Electrolux  ESB5400BK• Funksionet: bluares, grimcon akullin, perzieres• 5 nivele të shpejtësisë,• Modaliteti i pulsit,• enë qelqi - 1.5 l,• 4 fletë çeliku inox,• F..

BLENDER ELECTROLUX ESB7500 (1000W)
-30%

BLENDER ELECTROLUX ESB7500 (1000W)

8,990Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

4 tehe lëvizëse të veshura me veshje titaniumi TruFlow. Shpejtësia e rregullueshme dhe 3 funksione të paravendosura (thërrmues akulli, impuls, Smoothie) me dritë treguese. Rregullimi i vazhdueshëm i s..

BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)
-27%

BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)

6,590Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 6,590Lekë

BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)..

BLENDER PHILIPS HR2603/00 (350W)
-5%

BLENDER PHILIPS HR2603/00 (350W)

6,990Lekë

7,390Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

BLENDER PHILIPS HR2603/00 (350W)..

BLENDER PHILIPS HR3655/00 (1400W)
-13%

BLENDER PHILIPS HR3655/00 (1400W)

19,990Lekë

22,990Lekë

EksTaksë: 19,990Lekë

BLENDER PHILIPS HR3655/00..

BLENDER SPORTIV ELECTROLUX ESB2630 (300W)
-40%

AEG

BLENDER SPORTIV ELECTROLUX ESB2630 (300W)

4,790Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 4,790Lekë

Marka ElectroluxModeliESB2630NgjyraE bardhe/ e zezeDimensionet e produktit12.8 x 12.8 x 39.7 cmVellimi0.6 litresFuqia300 wattsPesha1.85 kg..

BLENDER SPORTIV SENCOR SBL 2210WH (500W)
-20%

BLENDER SPORTIV SENCOR SBL 2210WH (500W)

3,590Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

Ideale për përgatitjen e pijeve të freskëta të frutave, milkshake, pijeve të përziera, koktejleve, supave, salcave, ushqimit për bebeKapaku parandalon derdhjet aksidentale te pijeve.Shoqerohet me dy s..

DISPENSER UJI OQEAN OCWD1031
-17%

DISPENSER UJI OQEAN OCWD1031

14,900Lekë

17,900Lekë

EksTaksë: 14,900Lekë

DISPENSER UJI OCEAN FreeStanding me frigorifer (OCWD 103)Ngjyrat: E bardhëFuqia: 220-240 V / 50 HzKarakteristikat teknike:- 3-rubineta (ujë të nxehtë - të ftohtë dhe temperaturë dhome)- Kapaciteti i n..

DISPENSER UJI OQEAN OCWD777 (GRI METAL)
-20%

DISPENSER UJI OQEAN OCWD777 (GRI METAL)

19,900Lekë

24,900Lekë

EksTaksë: 19,900Lekë

DISPENSER UJI OQEAN OCWD777 (GREY METAL)Bombol uji me 3 çezma (ujë i nxehtë, i ftohtë dhe i ambientit)Ngjyrat: Veshje ne ngjyre metali ne pjesem e përparme,Kapaciteti i ngrohjes> 90 gradë Celsuis 5..

GRIRES DORE ME ZHYTJE  DSP KM1001 (170W)
-35%

GRIRES DORE ME ZHYTJE DSP KM1001 (170W)

1,299Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Grirese modeli DSP KM1001.Grirese dore cilesore dhe ideale per bluarjen dhe copetimin e perimeve,frutave apo ushqimeve te ndryshme.Fuqia : 170 WatFale fuqise 170W behet e mundur copetimi i shpejte dhe..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH HB5218 (500W)
-13%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH HB5218 (500W)

2,599Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,599Lekë

Modeli Bosch HB5218.Grirese dore ergonomike ne disajn dhe praktike ne perdorim.Ideale per te pergatitur supe,salca te ndryshme,ushqim per femije etj.Fuqia : 500 WTensioni : 220-240 VFrekuenca : 50-60 ..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BRAUN MQ100 IMERSION (450W)

3,490Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB1000 (1000W)
-47%

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB1000 (1000W)

2,390Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 2,390Lekë

Grires dore me zhytje 1000 WattKontroll i shpejtësisë së ndryshueshmeTrup prej çeliku inoxTeh çeliku inoxShufra e përzierjes e ndashme prej çeliku inox..

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB801 (800W)
-25%

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB801 (800W)

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB801..

GRIRES DORE ME ZHYTJE SYNTROX 1702 (400W)
-28%

GRIRES DORE ME ZHYTJE SYNTROX 1702 (400W)

1,799Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Model Syntrox 061702Grirese me imersion per te bluar perime,fruta ,ereza dhe ushqime te ndryshme.Pergatisni salca te shijshme,ushqim per femije ose pure te ndryshme duke i dhene me shume shije gatimev..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MS62M6110 (1000W)
-27%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MS62M6110 (1000W)

7,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

PERZIERES DORE ME ZHYTJE BOSCH MS62M6110 1000 W..

GRIRESE BOSCH MMR08A1 (400W) TRITATUTTO
-26%

GRIRESE BOSCH MMR08A1 (400W) TRITATUTTO

3,690Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

..

GRIRESE BOSCH MMR08R2 (400W)
-26%

GRIRESE BOSCH MMR08R2 (400W)

3,690Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

..

Shfaqur 1 deri 36 nga 123 (4 Faqe)