Gatimi dhe pjekja

Shfaqur 1 deri 36 nga 80 (3 Faqe)
3 NE 1 TOSTIER/WAFFLE/GRILL SENCOR SSM 9400SS
-34%

3 NE 1 TOSTIER/WAFFLE/GRILL SENCOR SSM 9400SS

3,290Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

3 ne 1 Mengjesi juaj ideal gati ne pak minuta3 funksione ne 1 pajisjeFunksion : Tostier Funksion : GrillFunksion : Berese WafflePergatisni Waffle, Sandwich dhe TostMateiral an..

3 ne 1 TOSTIERE / WAFFLE / BISKOTA DCG STWA3660 (1...
-36%

3 ne 1 TOSTIERE / WAFFLE / BISKOTA DCG STWA3660 (1...

3,490Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

3 ne 1 Mengjesi juaj ideal gati ne pak minuta3 funksione ne 1 pajisjeFunksion : Tostier & GrilFunksion : Berese WaffleFunksion : Berese BiskotashPergatisni Waffle, Sandwich dhe TostMateiral j..

BARBECUE DCG BQS2498
-18%

BARBECUE DCG BQS2498

6,990Lekë

8,490Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

BARBECUE DCG BQS2498..

BERESE BUKE DCG XBM638 1KG (550W)
-50%

BERESE BUKE DCG XBM638 1KG (550W)

7,990Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

..

BERESE BUKE FERRARI G10078 1KG (550W)
-44%

BERESE BUKE FERRARI G10078 1KG (550W)

9,990Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te gj..

BERESE BUKE MOULINEX OW2101 1KG (650W)

17,900Lekë

EksTaksë: 17,900Lekë

BERESE BUKE MOULINEX OW2101 ,650W..

BERESE BUKE SENCOR SBR 1040WH 1KG (550W)
-23%

BERESE BUKE SENCOR SBR 1040WH 1KG (550W)

9,990Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

BERESE BUKE SENCOR SBR 1040WH..

BERESE BUKE TEFAL PF220838 1KG (650W)
-15%

BERESE BUKE TEFAL PF220838 1KG (650W)

16,990Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 16,990Lekë

BERESE BUKE TEFAL PF220838..

BERESE BUKE TEFAL PF240E38 1KG (650W)
-16%

BERESE BUKE TEFAL PF240E38 1KG (650W)

17,990Lekë

21,490Lekë

EksTaksë: 17,990Lekë

BERESE BUKE TEFAL PF240E38..

BERESE BUKE TEFAL PF610138 1.5KG (600W)
-9%

BERESE BUKE TEFAL PF610138 1.5KG (600W)

24,490Lekë

26,990Lekë

EksTaksë: 24,490Lekë

BERESE BUKE TEFAL PF610138..

BERESE KOKOSHKA DCG PM2018
-24%

BERESE KOKOSHKA DCG PM2018

2,490Lekë

3,290Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

BERESE KOKOSHKA DCG PM2018..

BERESE KREPA DCG CM5750

3,190Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

..

BERESE KREPA FERRARI G1030600
-34%

BERESE KREPA FERRARI G1030600

2,290Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,290Lekë

..

BERESE KREPA TERMOZETA 73887
-60%

BERESE KREPA TERMOZETA 73887

1,590Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

..

BERESE PETULLASH DHE BISKOTASH ARIETE 189 (700W)

5,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

..

BERESE PILAFI OCEAN RC28
-34%

BERESE PILAFI OCEAN RC28

3,290Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

BERESE PILAFI OCEAN RC28..

BERESE WAFFLE DCG WA2229 (750W)
-33%

BERESE WAFFLE DCG WA2229 (750W)

2,690Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

BERESE WAFFLE DCG WA2229 (750W)..

BOMBULA GAZI PER FURNELLE KAMPINGU

390Lekë

EksTaksë: 390Lekë

BOMBULA GAZI PER FURNELLA ..

FRITEZE FERRARI G1009700 2.5LIT (1800W)

9,490Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

..

FRITEZE ME AJER FERRARI G1012500 3.5LIT  (1500W)
-20%

FRITEZE ME AJER FERRARI G1012500 3.5LIT (1500W)

11,990Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

..

FRITEZE ME AJER SOVIO 3.5LT (1800W)
-33%

FRITEZE ME AJER SOVIO 3.5LT (1800W)

7,999Lekë

11,999Lekë

EksTaksë: 7,999Lekë

Friteze me ajer,super pajisja qe i nevojitet kuzhines tuaj!Ideale per gatimet me pak yndyre por edhe per gatimet ne zgare.Ushqehuni shendetshem duke reduktuar 80% te yndyres.Mund te skuqni patate,kofs..

FURNELE ELEKTRIKE  2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION...
-22%

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION...

12,490Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 12,490Lekë

FURNELE ELEKTRIKE  2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION FERRARI G1004700 (2000W) ..

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA ROYAL MASTER 15CM/16C...

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Furnele elektrike me 2 piastra material gize ndersa vete furnele eshte e perbere nga material inoksi.Lejon gatimin ne menyre te shpejt duke kursyer energji ,per arsye sepse piastrat e ruajne nxehtesin..

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER 10CM  (500W)
-20%

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER 10CM (500W)

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Furnele elektrike me piaster gize eshte praktike per tu perdorur ne kuzhina te vogla.Siperfaqja e piastres prej gize pastrohet lehtesisht.Furnela ka 2 niveleve te nxehtesise.Furnela nuk ze shume hapes..

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER 15CM (1000W)
-27%

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER 15CM (1000W)

1,099Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

Furnele elektrike me 1 piaster material gize.Ka 2 nivele te nxehtesise.Siperfaqja e piastres eshte lehtesisht e pastrueshme.Perdoret ne kuzhina me siperfaqe te vogel.Teper praktike ne perdorim.Fuqia :..

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER CNZIDEL 15CM (1500W)
-16%

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER CNZIDEL 15CM (1500W)

1,599Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Furnele elektrike me 1 piaster material gize.Ka 2 nivele te nxehtesise.Siperfaqja e piastres eshte lehtesisht e pastrueshme.Perdoret ne kuzhina me siperfaqe te vogel.Teper praktike ne perdorim.Fuqia :..

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER DCG EKP2418 15CM (300W...

1,890Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER DCG EKP2418..

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER DCG EKP2419 18CM (1500...
-26%

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER DCG EKP2419 18CM (1500...

1,990Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER  DCG EKP2419 Furnele elektrike me 1 piaster Siperfaqja e piastres eshte lehtesisht e pastrueshme.Perdoret ne kuzhina me siperfaqe te vogel.Teper praktike ne ..

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER QERMAIKE ME INDUKSION ...
-25%

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER QERMAIKE ME INDUKSION ...

5,990Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER QERMAIKE ME INDUKSION FERRARI  G10061 ..

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER SENCOR SCP 1505SS INOK...

2,890Lekë

EksTaksë: 2,890Lekë

FURNELE ELEKTRIKE 1 PIASTER SENCOR SCP 1505SS INOKS..

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA DCG EKP2420 16CM/16CM ...

4,490Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA DCG EKP2420..

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA GIZE FERRARI G10122 16...
-23%

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA GIZE FERRARI G10122 16...

4,590Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,590Lekë

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA GIZE FERRARI G10122..

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION ...
-25%

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION ...

11,990Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION DCG EKP2431 2000W..

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION ...
-24%

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION ...

12,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

FURNELE ELEKTRIKE 2 PIASTRA QERAMIKE ME INDUKSION FERRARI G1012000 1400W..

FURNELE ELEKTRIKE ME INDUKSION SENCOR SCP 3201GY (...

7,490Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

FURNELE ELEKTRIKE ME INDUKSION SENCOR SCP 3201GY (1 PIASTER)..

FURNELE KAMPINGU 1 PLITKE ME GAS DCG EKP 2421
-20%

FURNELE KAMPINGU 1 PLITKE ME GAS DCG EKP 2421

1,990Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

FURNELE KAMPINGU 1 PLITKE ME GAS DCG EKP 2421 ..

Shfaqur 1 deri 36 nga 80 (3 Faqe)