Stilues Flokesh

Shfaqur 1 deri 36 nga 37 (2 Faqe)
KREHER   PHILIPS HP8664/00
-30%

KREHER PHILIPS HP8664/00

7,693Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 7,693Lekë

KREHER PHILIPS HP8664/00..

KREHER FLOKESH PHILIPS HP8663/00

5,690Lekë

EksTaksë: 5,690Lekë

KREHER FLOKESH PHILIPS HP8663/00..

MASHE FLOKESH PER KACURRELA DSP 20023
-17%

MASHE FLOKESH PER KACURRELA DSP 20023

1,490Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

Mashe flokesh per kacurrela me pllake cilindrike qeramike, krijon kacurrela te buta dhe te qendrueshme.Doreza e mashes me dizajnin ergonomik eshte rezistente dhe nuk e deperton nxehtesine.Kordoni i ma..

MASHE FLOKESH PER KACURRELA DSP 20026
-18%

MASHE FLOKESH PER KACURRELA DSP 20026

1,890Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

Mashe flokesh per kacurrela me pllake cilindrike qeramik krijon kacurrela te buta dhe te qendryeshme.Kjo mashke mund te perdoret si ne floke me gjatesi te mesme dhe te gjate.Doreza e mashes me dizajni..

MASHE FLOKESH PER KACURRELA DSP E20010
-20%

MASHE FLOKESH PER KACURRELA DSP E20010

1,990Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

Mashe flokesh per kacurrela me pllake cilindrike qeramike, krijon kacurrela te buta dhe te qendrueshme.Doreza e mashes me dizajnin ergonomik eshte rezistente dhe nuk e deperton nxehtesine.Eshte e paji..

PIASTER  SENCOR SHI 110BK
-50%

PIASTER SENCOR SHI 110BK

990Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 990Lekë

..

PIASTER BABYLISS ST327E

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

PIASTER BABYLISS ST327E..

PIASTER BRAUN AS 330 (KREHER)
-28%

PIASTER BRAUN AS 330 (KREHER)

4,290Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,290Lekë

PIASTER BRAUN AS 330 (KREHER)..

PIASTER DCG HC1012
-32%

PIASTER DCG HC1012

1,690Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

..

PIASTER DCG HC1081
-52%

PIASTER DCG HC1081

1,190Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,190Lekë

PIASTER DCG HC1081..

PIASTER FLOKESH ROWENTA CF3212
-27%

PIASTER FLOKESH ROWENTA CF3212

3,290Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

PIASTER FLOKESH ROWENTA CF3212..

PIASTER FLOKU PHILIPS BHS375/00
-18%

PIASTER FLOKU PHILIPS BHS375/00

2,690Lekë

3,290Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

..

PIASTER FLOKU PHILIPS BHS376/00
-15%

PIASTER FLOKU PHILIPS BHS376/00

3,990Lekë

4,690Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

PIASTER FLOKU PHILIPS BHS376/00..

PIASTER IMETEC 1237 QERAMIK
-34%

PIASTER IMETEC 1237 QERAMIK

3,290Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

PIASTER IMETEC 1237 QERAMIK..

PIASTER IMETEC IME1857 MF300
-33%

PIASTER IMETEC IME1857 MF300

3,690Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

PIASTER IMETEC IME1857 MF300..

PIASTER JOYCARE JC464
-32%

PIASTER JOYCARE JC464

1,490Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

PIASTER JOYCARE JC464..

PIASTER PHILIPS BHS674/00

6,590Lekë

EksTaksë: 6,590Lekë

PIASTER PHILIPS BHS674/00..

PIASTER PHILIPS BHS675/00
-17%

PIASTER PHILIPS BHS675/00

6,990Lekë

8,390Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

PIASTER PHILIPS BHS675/00..

PIASTER PHILIPS HP8302/00

3,490Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

..

PIASTER PHILIPS HP8323/00
-30%

PIASTER PHILIPS HP8323/00

3,213Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 3,213Lekë

PIASTER PHILIPS HP8323/00..

PIASTER PHILIPS HPS930/00

9,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

PIASTER PHILIPS HPS930/00..

PIASTER ROWENTA SF4412D4
-23%

PIASTER ROWENTA SF4412D4

4,990Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

PIASTER ROWENTA SF4412D4Për një stilim perfekt dhe flokët kaçurrela më të butëPersonale ose profesionale (në sallon)Jetëgjatësi e gjatëE sigurt për flokëtHekuri i sheshtë - 230 ° C,Pllaka&nb..

PIASTER SENCOR SHI 131GD

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

..

PIASTER+THARESE GEMEI 7 NE 1
-20%

PIASTER+THARESE GEMEI 7 NE 1

2,399Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,399Lekë

PIASTER+THARESE GEMEI 7 NE 1..

PISTER PHILIPS BHS378/00

5,690Lekë

EksTaksë: 5,690Lekë

PISTER PHILIPS BHS378/00Flokë të butë dhe me shkëlqim fal kujdesit dhe kontrollit jonikProjektuar posaçërisht për stilim të lehtë dhe të shpejtë, me pllaka të gjata të mbushura me keratin dhe 6 cilësi..

SET REMINGTON AS 1201 E51 AMAZE
-28%

SET REMINGTON AS 1201 E51 AMAZE

4,790Lekë

6,690Lekë

EksTaksë: 4,790Lekë

SET REMINGTON AS 1201 E51 AMAZE ..

STILUES FLOKESH  SENCOR SHS 7603
-40%

STILUES FLOKESH SENCOR SHS 7603

1,190Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 1,190Lekë

STILUES FLOKESH  SENCOR SHS 7603 ..

STILUES FLOKESH BRAUN AS110
-42%

STILUES FLOKESH BRAUN AS110

2,490Lekë

4,290Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

STILUES FLOKESH BRAUN AS110 ..

STILUES FLOKESH FERRARI G3002500
-30%

STILUES FLOKESH FERRARI G3002500

2,990Lekë

4,290Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

STILUES FLOKESH FERRARI G3002500..

STILUES FLOKESH GAMA HC340/500

2,590Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

STILUES FLOKESH GAMA HC340/500..

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB862/00
-12%

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB862/00

2,990Lekë

3,390Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB862/00..

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB864/00
-12%

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB864/00

4,390Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 4,390Lekë

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB864/00..

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB868/00

6,490Lekë

EksTaksë: 6,490Lekë

STILUES FLOKESH PHILIPS BHB868/00..

STILUES FLOKESH PHILIPS BHH880/00
-20%

STILUES FLOKESH PHILIPS BHH880/00

5,290Lekë

6,590Lekë

EksTaksë: 5,290Lekë

Floke te drejte qe shkelqejne ne vetem 5 minuta Teknologjia ThermoProtect mbron floket tuaj nga djegiaVeshje qeramike Temperatua max: 200 ˚C2 Nivele temperatureArritje e nxehtesise ne 50sFun..

STILUES FLOKESH PHILIPS HP8656/00

8,790Lekë

EksTaksë: 8,790Lekë

STILUES FLOKESH PHILIPS HP8656/00..

STILUES FLOKESH PHILIPS HP8661/00

3,890Lekë

EksTaksë: 3,890Lekë

STILUES FLOKESH PHILIPS HP8661/00..

Shfaqur 1 deri 36 nga 37 (2 Faqe)