Etiketa: LODRA

PUZZLE AVENGERS CLEMENTONI 104CP 28x37x58CM

 • 699Lekë
  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: SHK10250
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Iron Man, Hulk, Captain America, Thor, Hawkeye dhe Black Widow etj. jane personazhet heroik me te preferuar nga femijet .Tashme ata vijne te gjithe bashke ne lojen mister me 104 copeza te vogla per u ..
  Iron Man, Hulk, Captain America, Thor, Hawkeye dhe Black Widow etj. jane personazhet heroik me te preferuar nga femijet .
  Tashme ata vijne te gjithe bashke ne lojen mister me 104 copeza te vogla per u formuar nga femijet.
  Loja eshte e pershtatshme per femijet ashtu si edhe per të rriturit.
  Ajo i ndihmon femijet një mënyrë e shkëlqyeshme për të zhvilluar aftësi, vëzhgim dhe përqendrim.
  Materiali : karton
  Permasat :28x38x58CM
  E pershtatshme per femije mosha 3vjec+
   

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar