Etiketa: LODRA

PUZZLE PRINCIPESSE DISNEY 100CP 36x49CM

 • 799Lekë

  899Lekë

  • Ex Tax:799Lekë
  • Kodi i produktit: SHK10240
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Ky ilustrim i bukur i Princeshave Disney në Krishtlindje është një enigmë fantastike për tu bashkuar. Me Rapunzel, Belle, Aurora, Hirushja, Borëbardha dhe Ariel në shpirtrat e Krishtlindjes në këtë en..

  Ky ilustrim i bukur i Princeshave Disney në Krishtlindje është një enigmë fantastike për tu bashkuar. Me Rapunzel, Belle, Aurora, Hirushja, Borëbardha dhe Ariel në shpirtrat e Krishtlindjes në këtë enigmë magjike me 100 copeza.
  Kur misteri eshte i përfunduar shkon ne madhesine 36x49CM. 
  Material : karton
  I përshtatshëm për femijet mosha 6 vjeç+. 

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar