Etiketa: LODRA

PUZZLE SPIDERMAN 200CP 36x49CM

 • 699Lekë
  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: SHK10243
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Tashme Super heroi Spiderman vjen ne lojen mister me 200 copeza te vogla per u formuar nga femijet.Loja eshte e pershtatshme per femijet ashtu si edhe per të rriturit.Ajo i ndihmon femijet një mënyrë ..
  Tashme Super heroi Spiderman vjen ne lojen mister me 200 copeza te vogla per u formuar nga femijet.
  Loja eshte e pershtatshme per femijet ashtu si edhe per të rriturit.
  Ajo i ndihmon femijet një mënyrë e shkëlqyeshme për të zhvilluar aftësi, vëzhgim dhe përqendrim.
  Kur loja mister te jete plotesuar ajo do te kete permasat 36x49CM
  Materiali : karton
  E pershtatshme per femije mosha 8vjec+
   

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar