Etiketa: LODRA

SAPIENTINO PAW PATROL CLEMENTONI

 • 1,999Lekë
  • Ex Tax:1,999Lekë
  • Kodi i produktit: LOD09308
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Lojë elektronike Sapientino letra magjike Paw Patrol.Një tastierë elektronike arsimore për të mësuar dhe argëtuar në majë të gishtave tuaj falë teknologjisë së sofistikuar Smart Touch. Me 12 karta loj..
  Lojë elektronike Sapientino letra magjike Paw Patrol.
  Një tastierë elektronike arsimore për të mësuar dhe argëtuar në majë të gishtave tuaj falë teknologjisë së sofistikuar Smart Touch. Me 12 karta lojë interaktive të argëtoheni dhe të mësoni me Paw Patrol.
  Secila kartë ka 3 mënyra lojë: Mësoni, dëgjoni dhe gjeni me shumë kuize edukative, të thjeshta dhe argëtuese Për të zbuluar ngjyrat, format, numrat, sasitë, shkronjat dhe fjalët e thjeshta në italisht dhe anglisht

  Permasat : 24.5x30CM

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar