Etiketa: LODRA

SET MJETE PUNETORI 8x35x60CM

 • 1,499Lekë

  1,799Lekë

  • Ex Tax:1,499Lekë
  • Kodi i produktit: LOD00061
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Lodër set mjete pune për fëmijë. Përbëhet nga shumë pjesë dhe mjete të vogla si kaçavida, bulona, sharrë ,kaske mbrojtese ,syze mbrojtese etj . ,të cilat mund të kombinohen e të krijohet një dhom..
  Lodër set mjete pune për fëmijë.
  Përbëhet nga shumë pjesë dhe mjete të vogla si 
  kaçavida, bulona, sharrë ,kaske mbrojtese ,syze mbrojtese etj . ,të cilat mund të kombinohen e të krijohet një dhomë pune e vogël dhe shumë e dashur për fëmijët tuaj.
  Materiali : plastik
  Permasat : 8x35x60CM
  Sygjerohet per femije moshta 3vjec+

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar