Etiketa: LODRA

SET TAVOLINE PUNE 36x48CM

 • 2,999Lekë

  3,999Lekë

  • Ex Tax:2,999Lekë
  • Kodi i produktit: LOD04536
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Një tavolinë e vogël DIY lodër e zbukuruar me imazhin e personazheve të përrallave të njohura, Minions. Vrimat dhe pjesët në pult, lejojnë fëmijët të argëtohen me ndihmën e një kaçavidë,çekiçi dh..

  Një tavolinë e vogël DIY lodër e zbukuruar me imazhin e personazheve të përrallave të njohura, Minions. 
  Vrimat dhe pjesët në pult, lejojnë fëmijët të argëtohen me ndihmën e një kaçavidë,çekiçi dhe pajisje të tjera.
  Materiali : plastik
  Permasat : 36x48CM
  Rekomandohet për moshat 3vjec+.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar